Англійська з нуля онлайн – вітання для
різних ситуацій

У кожній країні є свої норми та правила спілкування. Якщо ви вчите англійську онлайн, необхідно зануритися в мовне середовище так глибоко, наскільки це можливо. Є різні способи зробити це навіть у себе вдома. Ви займаєтеся англійською з нуля онлайн, але варто приділяти увагу практиці та поповненню словникового запасу постійно. 

Починайте з простого – з привітань. Для різних ситуацій є свої доречні способи привітати співрозмовника. На курсах англійської для початківців онлайн викладач вам розповість про всі культурні та соціальні нюанси британців. 

Англійська з нуля онлайн – вітання для різних ситуацій

Вивчаючи англійську з нуля онлайн, запам'ятовуйте не тільки слова, але й доречність їх використання в різних ситуаціях. Як ви думаєте, скільки налічується в англійській мові варіантів вітань? Ймовірно, на заняттях англійською для початківців онлайн ви вже вивчили кілька способів. Але насправді привітальних слів і фраз дуже багато. Навіщо потрібно стільки різних привітань? Англомовні люди уникають повторень. Крім того, кожен вислів має певний рівень формальності. 

Можливо, учням на онлайн - курсах англійської для початківців це може здатися чимось важким. Але з часом ви дізнаєтеся, які вітання використовувати в спілкуванні з незнайомцями, колегами, партнерами з бізнесу тощо. Більше про соціальні та культурні особливості британців можна дізнатися на заняттях англійською для початківців онлайн. 

Ось кілька найпоширеніших англійських формальних вітань:

 • How do you do? – вислів носить формальний характер, він трохи застарів і сьогодні нечасто використовується;
 • It’s nice to meet you! – вітання для формальних ситуацій, коли потрібно виявити повагу до співрозмовника; 
 • It’s a pleasure to meet you! – слід використовувати в бесіді тільки з тим, кого ви зустрічаєте вперше. Так само, як і попереднє.

Привітання – основна частина тієї бази, яку треба опанувати учням з нуля англійської онлайн. Потрібно знати не тільки загальні вітання, а й правильно та впевнено їх вживати.

 1. Багато привітальних фраз виглядає як запитання, але ви не завжди повинні на них відповідати. Якщо ви присвятите час не тільки онлайн - вивченню англійської з нуля, але й будете шукати можливість спілкуватися з носієм мови, ви розберетеся в усіх нюансах. 
   
 2. Є фрази, які використовуються винятково підлітками, щоб привітати своїх друзів на вечірці або в школі. 
   
 3. Щоб ваша розмовна мова була більш природною для носія мови, спробуйте привітати його доброзичливим жартом. Звичайно, тільки в тому випадку, якщо ви досить близько знайомі зі співрозмовником. 
   
 4. Не забувайте про акцент, тон і манеру. 

Записуйтеся на уроки англійської для початківців онлайн, де вас навчать правильної та живої розмовної мови.