Англійська для новачків онлайн: чого
бояться поліглоти-початківці?

Бажання вивчати англійську онлайн виникає у багатьох, але записуватися на курси поспішають не всі. Справа не тільки в нестачі часу й грошей. Новачкам важко впоратися зі своєю невпевненістю і страхом показатися менш здібними та розумними за інших студентів у групі. Проте страх провалу змушує багатьох кидати розпочату справу, не доводячи її до кінця. Дуже часто викладачі англійської для новачків онлайн помічають пониклий настрій студентів після кількох занять. Причини такого стану криються в їхній невпевненості в собі. Спочатку виникає думка: «Я ніколи не навчуся говорити англійською», – а потім зникає бажання продовжувати займатися цією «безглуздою» справою.

Записавшись на онлайн-курс англійської для початківців, студенти концентруються на труднощах, а тому можуть не помічати власних успіхів. Завдання викладачів – допомогти їм подолати основні бар'єри:

  • невпевненість у собі;
  • боязнь зробити помилку;
  • страх публічних виступів;
  • страх здатися смішним.

У дорослих є установка в голові, що неможливо займатися чимось, не маючи навіть мінімальних навичок. І це неправильно. Студенти повинні пам'ятати, що вони відвідують онлайн-курси англійської для новачків. Тому від них не очікують ідеальної вимови, багатого словникового запасу і хороших знань граматики. Цього вони повинні навчитися на уроках.

Англійська для новачків онлайн

Не соромтеся ставити запитання. Від цього ви не будете виглядати дурнішим, а навіть навпаки. Ви продемонструєте свою зацікавленість і прагнення. Однак якщо вам важко подолати страх перед групою, то поміркуйте про індивідуальні заняття з досвідченим і тактовним викладачем. Так ви швидше досягнете результатів. До групових занять повернетеся, коли будете почуватися впевнено. 

Онлайн-курс англійської для початківців навчає азів. Теми прості, слова нескладні, а практичні заняття досить цікаві. Звичайно, з труднощами ви теж зустрінетеся, куди ж без цього? Стикаючись у навчанні зі складними моментами, наприклад, граматикою, не прагніть одразу зрозуміти всі правила. Вчити англійську для новачків онлайн можна за допомогою пісень, кіно та навчальних відео. Досвідчений викладач відбирає матеріал, який легко запам'ятовується і не викликає запитань. А потім вивчення складних моментів, наприклад, граматики, на онлайн-курсі англійської для початківців проходить легше та приємніше. 

Не кидайте заняття, а доведіть розпочате до кінця. На уроках англійської для новачків онлайн потрібно проявляти наполегливість. І не дивуйтеся, якщо викладач або хтось із групи вас поправляє. Не треба брати свої помилки близько до серця, адже, за великим рахунком, головне завдання онлайн-курсу англійської для початківців – дати вам базовий рівень знань і мотивувати продовжувати вивчати іноземну мову.