Англійський інтенсив у Харкові:
робимо вибір

Інтенсивні курси англійської призначені насамперед для вивчення мови за максимально стислі терміни. Такі курси вимагають від людини максимальної зосередженості й віддачі. Обрати ідеальний англійський інтенсив у Харкові можна, якщо уважно вивчити пропозиції шкіл. Ми розглянемо, на що варто звертати увагу, а також розповімо про переваги та недоліки інтенсивного вивчення англійської мови. 

 

Англійський інтенсив у Харкові: робимо вибір

 

Зміст

1. Що таке та для чого потрібен англійський інтенсив у Харкові
2. Переваги інтенсивної англійської в Харкові
3. Недоліки інтенсивних курсів англійської
4. Як підібрати відповідні курси англійського інтенсиву в Харкові

Що таке та для чого потрібен англійський інтенсив у Харкові

Інтенсивна англійська – це курси, характерною особливістю яких є подача матеріалу за короткий час і висока частота занять. Основна мета таких занять – швидке вивчення іноземної мови для певної конкретної мети, наприклад, для складання іспиту з іноземної мови, співбесіди на роботі або отримання візи. Залежно від мети ви обираєте конкретну програму: загальна, розмовна, ділова англійська або іноземна для іспиту. Такий метод є досить ефективним, але вимагає великої віддачі від студента.
 

Англійський інтенсив у Харкові: робимо вибір - 1
Будьте готові добре попрацювати на інтенсивних заняттях у Харкові

Кому потрібні інтенсивні курси англійської? Інтенсивні курси англійської в Харкові підходять тим, хто хоче опанувати іноземну якомога швидше. Такі ситуації трапляються, коли вас запросили на роботу до іншої країни або ви вирішили вступати до вищого навчального закладу за кордоном. Також інтенсивні курси підійдуть тим, у кого є час і бажання швидко підтягнути свій рівень, а не займатися на звичайних курсах кілька місяців або навіть років. Ще одна ситуація, де прискорені курси в Харкові можуть стати у пригоді, – це співбесіда для отримання візи до іншої країни. Якщо йти на неї без впевненої англійської, то можна з великою ймовірністю її провалити.

Чим інтенсивна англійська відрізняється від звичайної? Англійський інтенсив у Харкові відрізняється від звичайних курсів швидкістю та ефективністю навчання. Програма таких курсів максимально націлена на швидке досягнення результату, навіть якщо заради цього доведеться щось пропустити. На звичайних курсах викладач поступово підводить учнів до певної складної теми, тоді як на інтенсивних курсах він може одразу давати величезні обсяги нової інформації. Завдання студента – багато працювати на заняттях і закріплювати матеріал у коротких проміжках між ними.

Переваги інтенсивної англійської в Харкові

Англійський інтенсив у Харкові має низку переваг, серед яких можна виділити націленість на результат і високу ефективність навчання. Такі курси не тільки дозволяють вам поліпшити свою іноземну мову, а й розвинути навички роботи з великими обсягами інформації в цілому.

 1. Висока швидкість навчання. Це одна з основних переваг харківських інтенсивних курсів англійської. Ви обробляєте величезні блоки інформації в максимально короткі терміни. Програма розробляється так, щоб ви одразу практикували нові правила та лексику, завдяки чому вони добре запам’ятовуються. Якщо вам потрібно швидко підтягнути якусь конкретну навичку, наприклад, говоріння, то письмо та читання можуть і зовсім бути відсутніми на таких курсах, щоб ви зосередилися на вашій меті.

 2. Маленькі перерви між заняттями. Ви не будете забувати те, що проходили на минулому занятті, і постійно будете в тонусі. Заняття на інтенсивних курсах проходять чотири-п'ять разів на тиждень, а на вихідні може даватися домашнє завдання. Такий підхід дозволяє вам сконцентруватися на навчанні та залишатися в мовному середовищі, оскільки ви будете взаємодіяти з мовою практично щодня на курсах англійського інтенсиву в Харкові.

 3. Багато практики. Одразу ж застосовувати нові граматичні конструкції та слова в розмовах, відпрацьовуючи реальні ситуації з життя, навчання і роботи, – набагато ефективніше, ніж просто вивчати теорію. Практика включає в себе найрізноманітніші види активностей, тому кожен знайде для себе те, що йому ближче: діалоги, монологи та висловлювання власних думок, дебати. Варто зазначити, що велика кількість практики чекає вас не тільки в межах занять, вдома ви теж будете виконувати завдання в різних формах, щоб швидше засвоїти новий матеріал.

 4. Подолання страху говорити. Це дуже важливий пункт, особливо для тих, хто тільки починає вивчати іноземну мову. На курсах англійського інтенсиву в Харкові ви подолаєте страх говоріння, тому що у вас не буде вибору – доведеться говорити багато й часто. Ви будете спілкуватися з різними людьми, адже викладач постійно змінює пари та групи, в яких працюють студенти. Це допоможе вам не тільки розширити словниковий запас і потренувати говоріння, а й позбавить страхів, упереджень і комплексів із приводу вашої англійської.
   

Англійський інтенсив у Харкові: робимо вибір - 2
На експрес-курсах у Харкові ви не будете встигати забути пройдений матеріал

Недоліки інтенсивних курсів англійської

Крім явних переваг, у експрес-занять є і кілька недоліків. В основному, вони пов'язані з великим навантаженням на студента, а також із високою інтенсивністю уроків. У таких жорстких рамках один пропуск заняття – це багато втраченої інформації. Розглянемо мінуси детальніше.

 1. Суворі вимоги до відвідування. При досить щільному графіку відвідувань пропускати заняття харківські школи іноземної мови не радять. Програма прискорених занять побудована так, що нові теми проходяться на кожному занятті. За таких умов пропуск одного уроку загрожує тим, що вам буде важко наздогнати решту групи, а якщо ви пропустите кілька занять, то й зовсім можете не впорається з курсом. Тому дуже важливо усвідомлювати й планувати заздалегідь свій графік, якщо ви вирішили відвідувати англійський інтенсив у Харкові.

 2. Необхідність самодисципліни. Постійно перебуваючи в процесі навчання, студентам дуже важливо вміти організовувати свій час і роботу, адже доведеться не тільки часто відвідувати заняття, але й працювати самостійно. Виконання завдань вдома дозволить вам закріпити матеріал, пройдений на занятті, а також залишатися в ритмі навчання. Якщо ж людині важко себе контролювати й примушувати, то є велика ймовірність, що вона не зможе досягти поставлених цілей.

 3. Не підходить людям, які довго засвоюють матеріал. Деякі люди зі школи звикли запам'ятовувати нову інформацію шляхом довгого зубріння. Їм буде важко через насичений графік і великі обсяги інформації. Подібні курси більше підходять тим, хто добре засвоює інформацію на практиці або тим, кому достатньо один раз прочитати щось для того, щоб зрозуміти й запам'ятати. 

 4. Велике навантаження. Це найсуттєвіший недолік англійського інтенсиву в Харкові. Висока частота занять, щільний графік, велика кількість завдань і практики може призвести до того, що людина просто не зможе впоратися з таким обсягом інформації. Потрібно розуміти, що коли ви йдете на експрес-курси іноземної мови в Харкові, то вам доведеться багато працювати та, можливо, відкласти частину своїх справ, поки у вас не з'явиться вільний час. Якщо ж ви не зможете встигати за таким графіком, то краще відвідувати звичайні курси англійської мови.

Як підібрати відповідні курси англійського інтенсиву в Харкові

Харківські школи надають на вибір велику кількість форматів курсів іноземної, в тому числі й у форматі прискорених занять. Як обрати саме те, що вам потрібно? Ділимося рекомендаціями, які допоможуть вам підібрати для себе відповідні курси англійського інтенсиву в Харкові.
 

Англійський інтенсив у Харкові: робимо вибір - 3
Вибір харківської школи з інтенсивними заняттями – наші поради

 1. Знайдіть зручну локацію. Під час вибору харківських курсів експрес-вивчення англійської важливо враховувати їх розташування. Оскільки заняття проходять досить часто, краще, якщо дорога не буде займати багато часу. Це важливо для того, щоб не втомитися ще безпосередньо до початку занять. Чим довше ви будете зберігати ясність розуму, тим ефективнішим буде ваше навчання. Дуже добре, якщо школа надає можливість і дистанційного навчання. Так ви будете займатися в комфортному для вас місці.

 2. Визначте цілі навчання. Коли ви обираєте школу, подумайте про те, яких результатів ви хочете досягти. Постановка цілей допоможе вам зрозуміти, чого саме ви чекаєте від інтенсивних курсів у Харкові. Наприклад, ви хочете поліпшити свою розмовну англійську, тому вам буде не так важливо, щоб у школі була хороша практика письмової англійської. Коли ви знаєте, що ви хочете отримати, зателефонуйте до шкіл, які вам сподобалися, і розпитайте, що вони можуть вам запропонувати і на яких умовах. З огляду на фактор розташування й те, що курси можуть вам запропонувати, ви можете значно звузити вибір курсів англійського інтенсиву в Харкові.

 3. Складіть особистий розклад. Під розкладом ми маємо на увазі, що вам необхідно буде обрати зручний час, тому що на інтенсивному курсі англійської у вас можуть бути заняття практично щодня. Коли ви обираєте час уроку, враховуйте те, що вам буде необхідно ще дістатися до курсів, якщо ви не займаєтеся онлайн. Також за можливості не ставте курси одразу після роботи, дайте собі час трохи відпочити. Це допоможе вам бути більш зібраними на заняттях і, отже, підвищити їх ефективність.