Англійська мова для початківців онлайн: як
відрекомендувати себе

Усі ми знаємо, що є лише один шанс справити хороше враження. У різних ситуаціях важливо не змарнувати його. Вивчаючи англійську онлайн, ви не тільки поповнюєте словниковий запас, а й вчитеся підносити себе. Ваші навички знадобляться вам і для підтримки розмови в компанії друзів, і в професійному середовищі. 

Заняття з англійської мови для початківців онлайн охоплюють усі аспекти комунікації. Викладачі намагаються дати учням різноманітні навчальні матеріали, які допомагають розвивати вміння писати, читати й вільно говорити. Якщо іноземна мова вам потрібна для роботи, тоді варто заглибитися у вивчення професійної лексики й етики ділової бесіди. Займаючись на онлайн - курсах англійської мови для початківців, у першу чергу ви поповните свій словниковий запас фразами, які допоможуть вам розповісти про себе під час знайомства. Це мінімальна база, але в подальшому ви будете розширювати свої знання.

Англійська мова для початківців онлайн: як представити себе

У професійному світі є свої правила, які допоможуть вам представити себе в найбільш вигідному світлі. Тому вивчаючи англійську мову для початківців онлайн, приділяйте увагу запам'ятовуванню не тільки повсякденної лексики, а й професійної. Уявіть, що у вас запланована співбесіда, на якій вам потрібно розповісти про ваш досвід, освіту й навички. Знання того, як представитися професійно англійською, дає вам багато переваг. Використання професійної лексики може зробити вашу розмову більш захопливою, незалежно від того, чи хочете ви отримати роботу, знайти наставника або просто зав'язати нові професійні взаємини. 

На онлайн - курсах англійської мови для початківців ви навчитеся знайомитися з допомогою простих фраз і будете впевнено розповідати про свої професійні якості. Наприклад, на професійній співбесіді в рекламне агентство ви можете використовувати таку лексику:

  • My name is Anna, and advertising is my passion. I have a rich background analyzing audiences for messaging optimization and would love to tell you about the strengths I can bring to this role.

Як бачите, в цьому прикладі лексика нескладна навіть для початківців, які вивчають англійську мову онлайн. Але ці фрази дадуть вашому потенційному роботодавцю зрозуміти, що ви дійсно любите свою роботу і хочете далі розвиватися в цьому напрямку. 

У разі якщо на вас чекає кілька етапів співбесіди, ваша професійна презентація має відображати ваш унікальний досвід і кваліфікацію, щоб виділятися серед інших кандидатів. У цьому прикладі представлено, як сказати своєму інтерв'юеру, чому ви могли б внести цінний внесок на своїй посаді:

  • My name is Anna, and I have 10 years of experience working in public relations. I have worked with more than 20 destination marketing organizations to increase tourism at their destinations, resulting in 40% more business at certain locations.

Може здатися, що конструкції досить прості й легко запам'ятовуються. Але на онлайн - курсах англійської мови для початківців вам доведеться приділяти увагу вивченню граматики та лексики на різну тематику. Чим далі, тим буде важче. Але не хвилюйтеся, професійні викладачі допоможуть вам з усім впоратися. Головне, не забувайте, які переваги чекають на вас після занять з англійської мови для початківців онлайн. Навіть впевнений початковий рівень, мінімальні навички письма та читання роблять вас найбільш пріоритетним кандидатом під час прийому на роботу. 

Залежно від вашої мети і здібностей ви можете обрати онлайн - курси англійської мови для початківців за певними напрямами, які стосуються вашої професійної кар'єри.