Англійська дистанційно – навчайтеся у
своєму темпі

Ще до пандемії англійську дистанційно вивчала велика кількість людей. Що характерно, дорослих людей. Вони працюють повний день, тому можливість вивчати англійську дистанційно для більшості – єдиний варіант. І якщо у випадку з дітьми ще можна посперечатися про те, чого в такому форматі більше – плюсів чи мінусів, то старші студенти в один голос скажуть, що дистанційне навчання англійської складається з одних лише переваг. 

Цю думку поділяє багато викладачів. Особливо щодо індивідуальних занять з англійської дистанційно. Усе більше вчителів, які пропонують послуги приватного репетиторства, навіть не розглядаючи офлайн-уроки. Дистанційне навчання англійської дозволяє студентам більш глибоко та всебічно опановувати всі аспекти іноземної мови, а також дає можливість викладачам зробити заняття більш цікавими, пізнавальними й ефективними.

Англійська дистанційно – вчіться у своєму темпі

Із педагогічної точки зору мовні уроки в режимі онлайн мають такі переваги для дорослих студентів.

  1. Використання автентичних матеріалів. Замість звичайних посібників дистанційне навчання англійської пропонує більш цікаві та сучасні інструменти для занурення в мову. Ні, читати доведеться й навіть дуже багато, але щось набагато більш захопливе. Вчителі, які викладають англійську дистанційно, у своїй роботі використовують різні тексти та статті, написані носіями мови для тих же нейтів спікерів. Тобто вони наповнені живою мовою, розповідають про актуальні події, розкривають не тільки культуру, але й буденне життя людей за кордоном. Читаючи такі статті, ви отримуєте ключовий словниковий запас, який зможете використовувати в розмовній практиці. 
     
  2. Дистанційне навчання англійської можливе в будь-якій точці світу. Для викладачів це прекрасна можливість попрацювати з різними учнями та напрацювати досвід, який в майбутньому дозволить просунутися кар'єрними сходами. А студенти можуть знайти англомовного вчителя й одразу перейти до розмовної практики з носієм мови. Так вони вчаться спілкуватися на різних рівнях – від більш формальної розмови до дружньої, повсякденної бесіди.
     
  3. Вчити англійську дистанційно – чути мову такою, якою вона є насправді. Дистанційне вивчення – хороша ідея для ефективного аудіювання. Дуже часто в дистанційному навчанні англійської взагалі не використовуються текстові матеріали. Це досить цікавий досвід – намагатися зрозуміти почуте, не бачачи записів, зосередившись лише на вимові.
     
  4. Мобільність занять. Обравши дистанційне вивчення, ви самі вирішуєте, де, коли і як покращувати свої навички. Для того щоб зв'язатися з викладачем, навіть комп'ютер не обов'язковий – достатньо мати смартфон або планшет із доступом до інтернету. Урок можна провести навіть під час обідньої перерви, прогулянки парком і в будь-який інший зручний для вас час.