Якщо ви вчите англійську дистанційно, то необхідно якомога більше практикуватися. Це стосується не тільки розмовних навичок, але також читання, письма та граматики. Важко уявити, що для кожного заняття ви зможете приділяти достатньо часу. Ще й сили потрібно для вивчення матеріалу знайти. Вивчати англійську мову дистанційно – практично те ж, що й традиційні заняття в класі з викладачем. Але ви можете знайти свої унікальні способи вдосконалити свої навички.
Чи варто вам дивитися відео? Можливо, тести й вікторини вам більше допоможуть у дистанційному вивченні англійської мови. Звичайно, ви повинні спробувати говорити англійською протягом дня. Усі ці способи дієві та ефективні. Тому варто включити подібні заняття у свій розклад. Незабаром ви помітите, що навчання стало звичкою, а ваші навички покращилися.
Однак не варто намагатися вивчати занадто багато. Якщо ви спікер-початківець і заняття з англійської мови дистанційно для вас в новинку, то починайте з простого. Збільшуйте час для занять поступово. Для повсякденної практики спробуйте такі способи.
1. 10 хвилин для аудіювання – є кілька варіантів для початківців більше слухати англійською мовою. Ось кілька сайтів з аудіокнигами і подкастами:
- Loyal Books – тут представлена різноманітна література – від казок до наукової фантастики. Ви можете завантажити аудіо на свій комп'ютер, а також слухати онлайн;
- Robert Munsch Site – авторські історії від американського дитячого письменника Роберта Манша;
- ENpodcast – ресурс із короткими подкастами спеціально для вивчення англійської. Обирайте те, що вам цікаво і відповідає вашому рівню.
2. 10 хвилин на читання – на дистанційних уроках англійської мови ви будете читати багато навчального матеріалу. Однак після занять у вас є можливість вибрати тему, яка вам цікава. Читайте новини, статті, комікси тощо. Ось пара корисних ресурсів для початківців:
3. 5 хвилин на вивчення граматики – повторіть те, що вивчили на дистанційному уроці. Ви також можете використовувати додаткові ресурси в інтернеті.
4. 5-10 хвилин на поповнення словникового запасу – запишіть нові слова, які ви знайшли у вправах на аудіювання та читання. Заведіть блокнот і напишіть переклад або зрозуміле значення англійською.
5. 15 хвилин на розмовну практику – дуже важливо вчитися говорити іноземною мовою. Звичайно, краще, якщо ви зможете практикуватися з другом. Але якщо ви говорите самі з собою – це також ефективно.
На вдосконалення всіх навичок ви витратите менше години на день. Якщо ви продовжите робити це, то здивуєтеся, наскільки швидко ваша англійська покращиться!