Швидко вивчити англійську: використовуємо поради
на практиці

Ми вже розповідали, які чинники впливають на швидкість вивчення мови, і ділилися лайфхаками, як швидко вивчити англійську. Зараз же більш детально розглянемо способи поліпшити граматику і поповнити словниковий запас. 

Як швидко вивчити англійську?

Сучасні курси обіцяють студентам швидко навчити їх іноземної буквально за кілька місяців. Чи реально це? Варто одразу зазначити: немає чарівного методу, який допоможе за місяць з нуля вивчити англійську. Але є безліч дієвих способів, які допомагають швидко просуватися в навчанні. 

1. Від простого до складного

Починайте з простих правил граматики й елементарних виразів, поступово додаючи складні конструкції. Рухайтеся за програмою підручника або курсу іноземної, що відповідає вашому рівню мови.

2. Розуміння, а не заучування

Просте зазубрювання правил і лексичних конструкцій не дасть потрібних результатів. У реальному житті вам необхідно буде швидко приймати рішення, який час і слово використовувати, тому важливо розуміти їх і знати, коли вживати ту чи іншу конструкцію.

3. Практика 

Відпрацювання вивченого матеріалу – найдієвіший метод його заповнити. Самостійно виконуйте вправи, вживайте різні граматичні та лексичні конструкції в усному мовленні та не бійтеся помилитися. Вивчайте більше прикладів – так ви зможете швидше розібратися. 
 

Швидко вивчити англійську: використовуємо поради на практиці

Як швидко вивчити слова англійською?    

Беремо на озброєння поради, якими ми ділилися вище, і додаємо до них ще кілька дієвих способів, які допоможуть не забути слова наступного дня.

1. Вивчайте популярні теми

У повсякденних діалогах і на роботі вам будуть зустрічатися поширені слова та фрази – починайте з них, а не з якоїсь специфічної лексики. Вже коли ви будете використовувати їх на автоматі, починайте розбавляти свою мову більш складними конструкціями, красивими зворотами або сленговими виразами. Не забувайте все це закріплювати практикою.
 

Швидко вивчити англійську: використовуємо поради на практиці - 2
Регулярна практика в повсякденних діалогах допомагає швидше запам'ятати лексику

2. Вивчайте слова в контексті

Ще один спосіб швидко вивчити слова англійською – навчитися застосовувати їх у правильному контексті. Вивчіть приклади, де доречно вживати певні слова або вирази, тренуйте їх вживання, кілька разів прокрутіть сценарії, де б ви могли їх застосовувати. 

3. Зробіть процес захопливим

Інтерактиви, тести й прості вправи допоможуть швидко вивчити слова. Використовуйте для цього мобільні додатки та спеціальні платформи зі словниковими картками, іграми на запам'ятовування слів. 

Як швидко вивчити англійську граматику?  

Швидко вивчити англійську граматику допоможуть все ті ж методи, про які ми писали вище, плюс просте правило, про яке ви 100% знали – практика й перевірка знань. Не забувайте проходити тестування та перевірочні роботи з граматики. По-перше, це простий спосіб відпрацювати нове правило на практиці, по-друге, так ви відстежуєте свій прогрес. Інтерактивні вправи та тести можна проходити в спеціальних додатках і на платформах для вивчення англійської мови.