Чим корисні курси вивчення англійської
мови онлайн?

Знання іноземної мови в епоху розвитку цифрових технологій – необхідність, а не розкіш. Радимо вивчати англійську онлайн уже сьогодні, щоб завтра вільно володіти розмовною та письмовою мовою. Способи вивчення існують різні: самовчителі, безкоштовні ресурси, додатки. Однак вчити англійську мову онлайн з нуля краще на курсах у групі або індивідуально з репетитором.

Які обрати онлайн – курси вивчення англійської мови: групові чи індивідуальні?

Якщо ви дуже зайняті для відвідування групових занять, радимо вивчати англійську мову онлайн з нуля один на один із викладачем. У чому переваги:

 • індивідуальна програма;
 • регулярні уроки;
 • гнучкий графік;
 • навчання за допомогою зуму/скайпу або в офісі.

Якщо ж ви не обтяжені цілодобовими справами, хочете прокачати комунікативні навички, підійдуть групові онлайн - курси вивчення англійської мови. Плюси занять:

 • спілкуючись зі студентами, ви легко подолаєте мовний бар'єр;
 • навчитеся сприймати інформацію на слух;
 • здорова конкуренція всередині групи мотивує вчитися інтенсивніше;
 • регулярні уроки;
 • можливість завести нові знайомства.

Вибір навчання англійської з нуля онлайн залежить від ступеня зайнятості, а також від того, наскільки комфортно ви почуваєтеся з репетитором або в групі.

Чим корисні курси вивчення англійської мови онлайн?

Чому слід записатися на курси вивчення англійської мови онлайн?

Незалежно від того, як ви вирішили вчити з нуля англійську мову онлайн (індивідуально або в групі), результат від регулярних занять відчуєте практично одразу.

 1. Вивчення іноземної мови покращує пам'ять. Заучуючи нові фрази, ідіоми, тексти, правила граматики, ми тренуємо пам'ять. Постійно практикуючи навички усного, писемного мовлення, ви не тільки доростете до рівня Advanced, а й будете швидше засвоювати інформацію з інших областей.
   
 2. Вільне читання в оригіналі. Наукові матеріали, книги, що стосуються розвитку певної сфери діяльності, переважно публікуються англійською. Як правило, адаптований переклад виходить не одразу. Запишіться на курси з вивчення англійської мови онлайн, щоб першими дізнаватися про зміни, нововведення у вашій ніші. 
   
 3. Якщо плануєте масштабувати бізнес, потрібно знати іноземну мову. Ніщо так не впливає на укладання вигідних контрактів, як уміння доносити думки, переконувати мовою носія. 
   
 4. Навчання за кордоном. Вивчайте з нуля англійську онлайн, щоб опанувати програму закордонного ВНЗ. Знання допоможуть знайти гідну роботу й залишитися в обраній країні.

Вивчення іноземної мови – суцільні плюси й жодного мінуса. Володіння англійською на рівні Upper Intermediate – це впевненість у собі, корисні знайомства, широкий світогляд, багатий внутрішній світ. Чим більше мов ви знаєте, тим цікавіше стаєте як особистість. 

Що вас зупиняє вчитися? Скутість? Страх? Нерішучість? Не бійтеся прокачувати навички усного та писемного мовлення, які в майбутньому відкриють для вас нові горизонти.