Що робити на карантині:
20 ідей

Карантин або quarantine, він же lockdown або staying home time послаблено, але він ще не завершився. Усі серіали переглянуті, маршрут «диван-холодильник» вивчений досконально, а від лежання вже болить спина. Якщо ти впізнав(ла) себе, то пропонуємо тобі список речей, які трохи урізноманітнюють твою рутину.

 

1. Start a money saving challenge 

Зараз найпростіший час для накопичень, працюєш дистанційно та скидаєш якийсь відсоток собі в скарбничку, тобі ж не потрібно витрачатися на транспорт, каву з собою та навіть на літній одяг :) 

 

2. Organize your online presence and backup your computer

Те, на що зазвичай часу не вистачає. Якщо твій реальний стіл в ідеальному порядку, то не факт, що твій desktop у такому ж становищі. Розгрібаючи месенджери, наведи лад на робочому столі та відпишись від купи розсилок.

 

3. Sell your stuff 

Спочатку приберися в квартирі – і виявиться, що є мільйон і тисяча речей, які «ну це ж пам'ять», «ну і що, що один раз одягла, ще коли-небудь (ніколи) одягну», «ну нехай просто полежить». Просто викидати речі – не найбільш розумний варіант, ти можеш їх пожертвувати або продати. І квартиру розвантажив, і добру справу зробив.

Sell your stuff

 

4. Create your budget 

Можливо, не найбільш очевидний і веселий пункт, але безумовно потрібний. Зараз у тебе точно знайдеться час, щоб проаналізувати свої витрати й доходи. Подивися пару відео на цю тему, які допоможуть зрозуміти всю красу фінансової грамотності.

 

5. Take an online course 

Випливає з попереднього пункту. Саме зараз в тебе є шанс вивчити щось нове, до того ж більшість платформ зробили свої курси безкоштовними на час карантину. Отримати новий навик, який зробить тебе краще або який у перспективі можна буде монетизувати, – звучить дуже здорово.

 

6. Do some cleaning 

Ніхто це не любить, якщо ти не Моніка, звичайно, але час генерального прибирання настав, як і весна, яка не захоче стукати в брудне вікно. Тому терміново діставати всі миючі засоби та наводити порядок!

Do some cleaning

 

7. Polish your jewelry 

Ось це прям та сама справа, яке завжди займає останнє місце в списку, але зараз із такою кількістю вільного часу твої прикраси можуть отримати новий вигляд.

 

8. Finish all unfinished projects 

Згадай усе, до чого не доходили руки: незакінчена книга, незавершений курс, недовивчена мова, незакінчений план. Час розставити всі крапки над «і» та закінчити всі справи.

 

9. Make your own soap/candle 

Якщо у тебе ще немає хобі – можливо, це воно. А ще це суперзаспокійливе заняття, плюс зможеш зробити пару милих дрібниць для дому.

Make your own soap/candle

 

10. Start cooking 

Саме час зайнятися харчуванням і переглянути всі відео Джеймі Олівера англійською. Можна спробувати почати харчуватися здоровою і корисною їжею, а можна спробувати стати кондитером. All up to you.

 

11. Plan your next vacation 

Ситуація зараз не спонукає до подорожей, але що заважає планувати? Написати список міст, які ти хочеш відвідати, обрати маршрут і відзначити місця для must visit. Не забудь подивитися випуски «Орла і Решки» з міст, які хочеш відвідати, щоб почути пару корисних порад.

 

12. Do sport 

У нас вже є стаття на тему фітнес-каналів. Ввести звичку займатися спортом зараз простіше, адже тобі не потрібно поспішати, ти можеш спокійно прийняти душ після, плюс це заряджає на весь день.

 

13. Go for a bike ride 

Спорт-спорт-спорт! Зараз, як ніколи, у велосипеда мільйон переваг: по-перше, дороги не завантажені, по-друге, ти не контактуєш з людьми, по-третє, це корисно для тебе і твоїх м'язів.

Go for a bike ride

 

14. Meditate 

Медитації набирають популярності шаленими темпами, воно й не дивно, адже ритм життя сучасної людини і кількість стресів – немислимі. Заплющ очі та розслабся, п'ять хвилин тільки для тебе та твоїх думок.

 

15. Learn another language 

Очевидне та неймовірне, але це найкращий час виробити собі звичку вчити мову щодня. Або згадати й освіжити уривки шкільних знань.

 

16. Contact a distant relative 

Ми ж згадуємо про них тільки на день народження або Новий рік, так? Ну або коли твоя тітка Валя кине тебе чергову картинку в вайбері. Зателефонуй рідним і запитай, як у них справи.

 

17. Have an online party

Уже навіть з'явилися спеціальні організатори онлайн-вечірок, але якщо ти досить креативний(а), збирай друзів, гугли онлайн-ігри для компанії, наливай улюблений напій і починай веселощі.

Have an online party

 

18. Write a letter to yourself 

Подорожувати в часі ми ще не навчилися, але передати майбутньому собі привітик із минулого можливо. Зайди на цей сайт і надішли лист собі в майбутнє.

 

19. Create a bucket list

Це такий список речей, які ти хочеш зробити у своєму житті. Наприклад, стрибнути з парашутом, завести кота, зробити пробіжку на світанку. Напиши все, чого хочеться, і починай виконувати!

 

20. Start a diary

Хоча б пару заміток на день, щоб не забувати, як писати, розвивати свої творчі навички та щоб було з чим порівняти своє майбутнє. Усі ж люблять сентиментальні речі?

 

Що з нашого списку ти вже встиг(ла) зробити?