Що важливіше – ціна курсів англійської в Києві або
money back?

Ми завжди хочемо заощадити, і на курсах англійської теж. Для більшості ціна курсів англійської в Києві першорядна. Багато хто думає, що після пробного уроку англійської та перших 2-3 занять можна одразу освоїти якісь знання, які можна буде використовувати на практиці. Насправді це не так. Пробний урок – це можливість ознайомитися з самою школою, атмосферою, яка панує в ній. Не факт, що на ньому з вами буде займатися той викладач, який вестиме курси в майбутньому. Те ж саме стосується і груп.

Як зрозуміти, чи буде відповідати ціна курсів англійської в Києві вашим очікуванням? Про те, як вибрати в Києві курси англійської та на що звертати увагу, ми сьогодні поговоримо.

Як вибирати англійську в Києві, виходячи з ціни?

Щоб зрозуміти, які є варіанти і гарантії, повернемося до наших пробних уроків і вартості курсів англійської мови. Ви прийшли на перше заняття. Все, що ви зможете оцінити, це робочу кімнату, комфортність умов, у яких будете вивчати англійську мову. Не розраховуйте на більше, але будьте уважними.

Багато мовних шкіл дають гарантію повернення грошей протягом першого тижня занять. Якщо вам щось не підійшло, не сподобалися умови, група, викладач, то можна повернути вже сплачені гроші. Така програма в договорі зі школою або курсами називається money back і дає право на повернення коштів.

Які переваги дає money back?

  • оціните викладача;
  • познайомитеся з групою;
  • зрозумієте методику занять;
  • відчуєте атмосферу на курсах.

Ви зрозумієте, чи буде у вас бажання йти на курси, займатися саме з цим викладачем, в тому колективі, з яким відвідували заняття протягом першого тижня. Ви зможете оцінити рівень колективу, його особливості, свою працездатність на курсах англійської мови.

Як вибирати англійська в Києві, виходячи з ціни?
Money Back – важливо чи не дуже?

Такі можливості дозволяють вибрати ту мовну школу, в якій буде комфортно навчатися, спілкуватися з тим викладачем, який підходить по духу та розуміє з півслова. Якщо потрібно буде складати тестування або міжнародний іспит, то ваш викладач повинен мати компетенцію в цьому та допомогти вам впоратися з поставленим завданням. Вам допоможуть розібрати особливості складання іспиту або тестування, тому будьте уважні до того, які практичні навички є у фахівця. Звичайно, на першому занятті ви цього не побачите і не зможете оцінити рівень кваліфікації педагога, але за 2-3 заняття це можна зробити.

Якщо вам пропонують вибір між пробним заняттям і можливістю отримати повернення коштів після першого тижня, можливо, варто подумати, що підійде більше. Тут останнє слово завжди за вами, адже тільки ви можете прийняти рішення.