Фрази, які з'явилися завдяки
серіалу Friends

Зовсім недавно Дженніфер Еністон завела акаунт в Instagram, а там вже 18 мільйонів підписників. І перша фотографія була зроблена з повним складом серіалу Friends. Легендарним серіалом, який допомагає вчити англійську. Крім цього, він подарував світові досить багато нових фраз.

Сьогодні поговоримо саме про них.

How you doin'?

Фраза, якою Джоуї починав спілкування з дівчатами. Можна використовувати як альтернативу «How are you?».

How you doin'?

 

Oh, here come the meat sweats

Джоуї сказав це фразу, коли з'їв цілу індичку на день подяки. Можете використовувати її після новорічного застілля або коли відчуваєте, що дійсно переїли.

Oh, here come the meat sweats

 

They don't know we know they know we know

Ця фраза про початок стосунків Моніки і Чендлера, коли вони намагалися тримати їх у секреті. Якщо у вас в компанії є секрет, який ви знаєте, але ваші друзі не повинні дізнатися про це, сміливо використовуйте цю фразу.

They don't know we know they know we know

 

I wish I could, but I don't want to

Фібі сказала цю фразу у відповідь на пропозицію Росса зібрати меблі. Коли ви не хочете чогось робити і вам потрібно ввічливо і дотепно відмовитися, використовуйте фразу від Фібі.

I wish I could, but I don't want to

 

Joey doesn't share food

Джоуї сказав цю фразу, коли дівчина на побаченні хотіла взяти їжу з його тарілки. Усі ми ненавидимо цей момент, коли хтось тягнеться до нашої картоплі фрі. Можна відповісти словами Джоуї й перервати цю нахабну дію.

Joey doesn't share food

Ця стаття може бути прекрасним нагадуванням переглянути Friends в оригіналі з користю для вашого англійської. А щоб зробити це правильно, можете прочитати нашу статтю про те, як дивитися фільми та серіали англійською.