Де перевірити рівень
англійської онлайн?

Якщо ви хочете пройти експрес-курси англійської онлайн у Києві, в першу чергу вам потрібно визначити свій рівень знань іноземної мови. Як зробити це не виходячи з дому та не витрачаючи грошей? Практично всі інтенсивні онлайн-курси англійської в Києві пропонують своїм студентам різні тести для визначення знань. Чи всі вони ефективні та правдиві – давайте з’ясуємо!

Де перевірити рівень володіння англійською мовою онлайн?
Не обов'язково бути кращим за всіх, достатньо бути кращим, ніж ти був учора

Кому потрібна онлайн-перевірка рівня англійської мови?

  1. Учням, які тільки починають проходити інтенсивні онлайн-курси та поставили перед собою чітку мету. В іншому ж випадку дуже важко розуміти, куди необхідно рухатися та від яких знань відштовхуватися.
     
  2. Онлайн-перевірка рівня англійської мови потрібна, щоб відчути прогрес і результат навчання. На початковому етапі може здатися, що ви стоїте на місці, і це не дуже мотивує до подальших дій. Онлайн-тести допоможуть активніше рухатися вперед і отримати мотивацію для подальших занять.
     
  3. Перевірка рівня англійської мови онлайн допомагає підібрати відповідні навчальні матеріали саме для вашого рівня. Щоб навчання не було для вас стресом і муками, обов'язково потрібно знати, від чого відштовхуватися та чому приділяти більше уваги.

 

Де пройти онлайн-перевірку рівня англійської мови?

 

1. Тест від Project 12

Тут можна пройти онлайн-курси англійської в Києві, а також по всій Україні, перевіряючи всі отримані знання. Тест пройти можна один раз. На кожному рівні учневі пропонується п'ять запитань, які ускладнюються. Перед тим як пройти безкоштовне тестування, потрібно зареєструватися на сайті.

 

2. Test Your Vocab

Цей портал гарантує точну перевірку рівня англійської мови онлайн. Оцінюється лексичний запас. З низки запропонованих слів потрібно знаходити ті, які вам відомі. Після аналізування відповідей портал видасть приблизну оцінку вашого словникового запасу.

 

3. Тест від British Council

Це тест, у процесі якого необхідно відповісти на 25 запитань, що стосуються граматики. Із трьох варіантів потрібно вибрати один правильний.

 

4. Online English Vocabulary Size Test

Проходячи прискорені онлайн-курси англійської в Києві, ви можете також перевірити свої знання, користуючись цим тестом. Він пропонує 50 запитань, де необхідно вибрати антоніми та синоніми кожного зі слів. Система вираховує кількість точних відповідей і видає оцінку знань.

 

5. Online English Grammar Test

Тест пропонує 30 запитань різних видів і рівнів складності, які визначають рівень знання граматики. У цих запитаннях необхідно зрозуміти логіку, знайти неправильну відповідь або заповнити пропуски. За результатами система визначає ваш рівень знання іноземної мови.