Групові заняття з англійської онлайн: що ви пам'ятаєте зі школи?

Групові заняття з англійської онлайн: що ви пам'ятаєте
зі школи?

Автор: Анна Огородник

Усі вчили іноземну мову в школі: хтось із першого класу, у когось уроки почалися в середній школі. У багатьох навчальних закладах викладають не тільки англійську, але й німецьку та французьку. Тоді чому ж Україна не є мультимовною країною? Крім цього, Україна посідає 24 місце з 26 у світі за рівнем знань найпоширенішої мови. Чому так, якщо в середньому українці витрачають на вивчення англійської 10 років? Усе тому, що традиційні методи навчання, які практикуються в різних школах, не ефективні. 

Уже після випуску зі школи багато хто починає вивчати англійську онлайн самостійно або з викладачем з азів. І саме такі заняття показують найкращий результат. Якщо запитати людину, яка вчила мову в межах шкільної програми, і того, хто відвідує групові заняття з англійської онлайн, різниця рівня знань буде очевидною. Швидше за все, максимум, що згадується зі школи англійською: «London is a capital of Great Britain». Подумати тільки, ваш останній дзвінок давно пролунав, а нові покоління продовжують вчитися за старими, нудними підручниками за принципом заучування. Якби не групові заняття з англійської онлайн з досвідченими та прогресивними викладачами, то рівень знань у наших співвітчизників ніколи не став би вищим. 

Групові заняття з англійської онлайн
Студенти спілкуються за допомогою відеозв'язку з викладачем, а навчальні матеріали завжди доступні

Чи можливо взагалі вивчити англійську? Звичайно, можливо! Але без праці та завзятості не обійтися. Якщо ви вирішили займатися англійською онлайн, то забудьте про ваші шкільні уроки. Онлайн - курси набагато цікавіші, тому що:

  • вам надано величезний вибір уроків, ви можете записатися на курс загальної англійської, професійної, на уроки для початківців і так далі;
  • вивчати англійську онлайн можна за допомогою зручних програм: через Skype, Zoom або на платформі обраної школи;
  • навчання організовує професійний менеджер, який підбирає викладача, складає зручний графік і завжди на зв'язку;
  • є можливість обрати групові онлайн - заняття з англійської або індивідуальні уроки. 

Багато дорослих ставиться до того, щоб записатися на курси, скептично: «Я в школі зубрив – і не вийшло, що зараз змінилося?». У тому-то й справа, що багато. Тепер англійською займатися онлайн можна з задоволенням. Без страху, що вчитель поставить погану оцінку в щоденник і викличе батьків до школи. Онлайн групові заняття з англійської – це заняття з викладачем мрії спільно з однодумцями. Курси доповнені інтерактивними квестами, щоб практикувати в ненав'язливій формі граматичні форми та лексику. 

Але це ще не все. Англійською займатися онлайн набагато ефективніше, тому що граматика в тому вигляді, в якому її викладають у школах і університетах, знадобиться вам тільки для складання іспитів у кінці року в тому ж закладі. Якщо ви хочете побудувати кар'єру в міжнародній компанії, вчитися за кордоном і подорожувати, тих знань вам явно не вистачить. Тому починайте займатися англійською онлайн на курсах, які поєднують вивчення граматики та лексики з практичними заняттями з носіями мови. І не сумнівайтеся в собі, у вас точно вийде!