Групові заняття з англійської онлайн: що ви пам'ятаєте
зі школи?

Усі вчили іноземну мову в школі: хтось із першого класу, у когось уроки почалися в середній школі. У багатьох навчальних закладах викладають не тільки англійську, але й німецьку та французьку. Тоді чому ж Україна не є мультимовною країною? Крім цього, Україна посідає 24 місце з 26 у світі за рівнем знань найпоширенішої мови. Чому так, якщо в середньому українці витрачають на вивчення англійської 10 років? Усе тому, що традиційні методи навчання, які практикуються в різних школах, не ефективні. 

Уже після випуску зі школи багато хто починає вивчати англійську онлайн самостійно або з викладачем з азів. І саме такі заняття показують найкращий результат. Якщо запитати людину, яка вчила мову в межах шкільної програми, і того, хто відвідує групові заняття з англійської онлайн, різниця рівня знань буде очевидною. Швидше за все, максимум, що згадується зі школи англійською: «London is a capital of Great Britain». Подумати тільки, ваш останній дзвінок давно пролунав, а нові покоління продовжують вчитися за старими, нудними підручниками за принципом заучування. Якби не групові заняття з англійської онлайн з досвідченими та прогресивними викладачами, то рівень знань у наших співвітчизників ніколи не став би вищим. 

Групові заняття з англійської онлайн

Чи можливо взагалі вивчити англійську? Звичайно, можливо! Але без праці та завзятості не обійтися. Якщо ви вирішили займатися англійською онлайн, то забудьте про ваші шкільні уроки. Онлайн - курси набагато цікавіші, тому що:

  • вам надано величезний вибір уроків, ви можете записатися на курс загальної англійської, професійної, на уроки для початківців і так далі;
  • вивчати англійську онлайн можна за допомогою зручних програм: через Skype, Zoom або на платформі обраної школи;
  • навчання організовує професійний менеджер, який підбирає викладача, складає зручний графік і завжди на зв'язку;
  • є можливість обрати групові онлайн - заняття з англійської або індивідуальні уроки. 

Багато дорослих ставиться до того, щоб записатися на курси, скептично: «Я в школі зубрив – і не вийшло, що зараз змінилося?». У тому-то й справа, що багато. Тепер англійською займатися онлайн можна з задоволенням. Без страху, що вчитель поставить погану оцінку в щоденник і викличе батьків до школи. Онлайн групові заняття з англійської – це заняття з викладачем мрії спільно з однодумцями. Курси доповнені інтерактивними квестами, щоб практикувати в ненав'язливій формі граматичні форми та лексику. 

Але це ще не все. Англійською займатися онлайн набагато ефективніше, тому що граматика в тому вигляді, в якому її викладають у школах і університетах, знадобиться вам тільки для складання іспитів у кінці року в тому ж закладі. Якщо ви хочете побудувати кар'єру в міжнародній компанії, вчитися за кордоном і подорожувати, тих знань вам явно не вистачить. Тому починайте займатися англійською онлайн на курсах, які поєднують вивчення граматики та лексики з практичними заняттями з носіями мови. І не сумнівайтеся в собі, у вас точно вийде!