Хороші курси англійської: на що
звернути увагу

Сьогодні на ринку освітніх послуг – великий вибір курсів англійської, але як зрозуміти, які з них хороші і підійдуть саме вам? Немає стандартних критеріїв, за якими можна оцінити курси: кожна пропозиція унікальна й точно знайде свого студента. Ми хочемо поділитися своїм уявленням про хороші курси англійської та розповісти, що виділяє нас на ринку.

Раніше ми ділилися досвідом одного студента, який навчався на наших курсах англійської. У цій статті розглянемо, чому обирають нас.

 

Хороші курси англійської: на що звернути увагу

Хороші курси допоможуть ефективно та швидко вчити мову, регулярно практикувати її на реальних прикладах

Які хороші курси англійської?

Немає чітких стандартів, за якими можна оцінити, які хороші курси англійської. Але ми хочемо виділити пару наших особливостей, за які студенти обирають нас.

  1. Сучасний підхід

Темп життя вимагає від шкіл іноземної гнучкості й адаптивності. Сьогодні багато студентів обирає дистанційний формат навчання, уроки в смартфоні та в зручний для них час. Тому ми підлаштовуємось під сучасні запити і пропонуємо студентам гнучкий формат занять, адаптивний графік і навчання на спеціальній онлайн-платформі.

  1. Продумана програма навчання

Ми склали програму так, щоб студент займався регулярно, при цьому підлаштовував заняття під свій графік. Крім того, ми пропонуємо різні розмовні клуби й додаткові матеріали для самостійного навчання, щоб студенти мали більше можливостей практикувати матеріал. Він завжди під рукою – в додатку.

  1. Професійний викладацький склад і сучасні підручники

Як ми відзначили раніше, ми за сучасний підхід, тому до викладачів і методів викладу матеріалу у нас свої вимоги. Ми використовуємо комунікативну методику, технологію «Перевернутий клас», коли на занятті тільки практика, і «живий підручник».

Як зареєструватися на курси англійської мови?

Зареєструватися на курси англійської мови в нашій школі можна онлайн на сайті. Перед початком занять ми запропонуємо пройти тестування, яке визначить поточний рівень володіння мовою і допоможе підібрати оптимальну програму. Також перед початком занять ми надамо доступ до особистого кабінету на нашій платформі, де буде проходити навчання (якщо ви обираєте онлайн-формат). Там можна буде коригувати свій розклад, проходити заняття, записуватися на розмовні клуби та стежити за прогресом навчання.

За якими підручниками вивчають англійську на курсах?

На класичних курсах навчання, як правило, проходить за стандартними підручниками, розділеними за рівнями. Наприклад, від видавництв Pearson-Longman або Oxford. За якими підручниками вивчають англійську на курсах у сучасних школах? Правильно! За інтерактивним. Ось і ми розробили свій інтерактивний підручник 12 Tracks. У ньому є відео з поясненнями від викладачів, аудіо, інтерактивні вправи та перевірочні тести. І це все у вашому смартфоні!