Інтенсивна англійська онлайн за
допомогою додатків

Щоб вивчати англійську інтенсивно, не обов'язково відвідувати офіси мовних шкіл і купувати великі підручники. Усі необхідні для практики матеріали запросто вміщуються в смартфоні. А курс інтенсивної англійської онлайн можна пройти навіть дорогою на роботу або під час перерв, грамотно розподіляючи час.

Інтенсивна англійська онлайн за допомогою додатків
Оберіть для себе комфортний спосіб вивчити англійську онлайн в інтенсивному режимі

Переваги інтенсивної англійської онлайн

  1. Ви можете вчитися в будь-який вільний час, не підлаштовуючись під розклад, який часто перетинається з роботою чи навчанням.
  2. Навчання за допомогою додатків проходить максимально весело завдяки ігровій формі викладу інформації.
  3. Англійський інтенсив онлайн за допомогою додатків – це доступно. Більшість додатків, розроблених для вивчення іноземної мови, абсолютно безкоштовна.

Додатки, які допоможуть швидко вивчити англійську онлайн
 

 

  1. BBC Learning English

Це безкоштовний додаток для інтенсивного вивчення англійської онлайн, в якому ви можете пройти безліч уроків за темами, які вас цікавлять. Вправи й уроки в аудіо- та відеоформаті оновлюються щодня. Обирайте категорію (граматика, лексика, вимова тощо), рубрику (новини, 6-хвилинна англійська, англійська для роботи тощо) – і вперед до знань. Для закріплення матеріалу пропонуються цікаві квізи.
 

  1. Listen English Daily Practice

Як видно з назви, програма розроблена для аудіювання та поліпшення навички сприйняття мови на слух. Дуже добре підходить для тих, хто планує вивчити англійську онлайн швидко, адже пасивне прослуховування добре впливає не тільки на listening, але й на speaking skills. А ще тут ви можете дізнатися все про американський і британський акценти, навчитися їх розпізнавати й за умови регулярної практики навіть говорити, як нейтів.
 

  1. Words

Тут можна попрактикуватися в правописі, навчитися сприймати слова на слух, а також поповнити свій словниковий запас. Програма підходить для студентів від Beginner до Advanced і підлаштовується під ваш вихідний рівень. Якщо доповнювати цим додатком уроки англійської, ви зможете вивчити англійську онлайн в інтенсивному режимі.
 

  1. Duolingo

Із цим додатком вийде вивчити англійську онлайн швидко завдяки ігровій формі, яка вже встигла зарекомендувати себе та знайти масу шанувальників по всьому світу. Завдання короткі, але охоплюють всі аспекти вивчення іноземної мови. Разом вони складають 34 години навчання, яке дорівнює семестру в мовній школі. Вивчити англійську онлайн в інтенсивному режимі за допомогою цієї програми можна в максимально короткі терміни.
 

  1. Memrise

Сучасні технології та креативний підхід дозволяють вивчити англійську онлайн досить швидко. Веселі навчальні ролики з носіями мови дають необхідну теорію, а онлайн-ігри та вправи дозволяють практикуватися. Достатньо приділяти до 15 хвилин на день таким інтерактивним заняттям, щоб тримати себе в тонусі та вдосконалювати свою англійську.