Вивчаємо англійську мову онлайн за допомогою
новинних сайтів

Ми вивчаємо англійську мову онлайн або в мовних школах з різними цілями, але всім нам ці знання дають можливість дізнаватися свіжу й актуальну інформацію з іноземних першоджерел. Читання новин допомагає нам не тільки бути в курсі всіх головних подій, а й постійно практикувати англійську онлайн.

Вивчаємо англійську мову онлайн за допомогою новинних сайтів

Вивчаємо англійську мову онлайн на сайтах новин

Щоб online-курси англійської мови принесли очікуваний результат, не варто забувати про додаткові, але дуже прості заняття. Це прослуховування англомовної музики, перегляд фільмів із субтитрами або ж читання новин англійською.
 

1. BBC Learning English

Тут не просто новини, а саме вивчення англійської мови онлайн за допомогою новинних заміток і роликів. Заняття підходять для студентів рівня Pre-Intermediate і вище. Обирайте будь-який відеоролик, який вас зацікавить, дивіться його і вивчайте незнайомі слова, які даються під відео разом із транскрипцією. На другому перегляді з'являються субтитри, далі додаються вправи за темою.
 

2. E-news

Проходячи online-курси англійської мови, читайте новини про політику, подорожі, спорт, технології, науку й так далі. Навіть зі знаннями нижче середнього рівня можна читати новини та розуміти загальний зміст. А якщо витратити ще 10 хвилин на пошук і переклад незнайомих слів, можна значно поповнити свій лексичний запас. Якщо ваш рівень вищий за середній, ви можете не читати, а дивитися новини. Відеоролики короткі, їх можна прослуховувати кілька разів і покращувати навички сприйняття англійської на слух.
 

3. News in Levels

Прекрасний варіант для людей, які проходять online-курси англійської мови. Кожна новина тут представлена ​​в трьох варіантах складності. У тексті виділяються слова, які важливо перекласти для повноцінного розуміння матеріалу. Кожен варіант озвучений, причому новини для першого та другого рівня озвучені досить повільно, що спрощує процес засвоєння інформації.
 

4. VOA Learning English

Популярний сайт, який підійде студентам курсів англійської мови online всіх рівнів знань, адже матеріали тут розділені. Ви можете читати й одночасно слухати новину. У кожному матеріалі є добірка нової лексики з поясненнями складних і незнайомих слів. Також ви можете проходити короткі квізи, пов'язані з новиною, яку ви прочитали.
 

5. BBC Global News Podcast

Сайт поповнюється новими подкастами від репортерів BBC з усього світу. Ви можете завантажувати їх на телефон і слухати аудіозаписи, коли вам зручно. Разом із мовною практикою ви будете добре підковані в бізнесі, політиці, будете розширювати світогляд і формувати думку з приводу головних світових подій, зможете підтримати будь-яку розмову. Портал стане чудовим вибором для студентів online-курсів англійської мови з рівнем вище середнього.