Як швидко вивчити англійську онлайн за
допомогою YouTube

Відеоуроки – це один із найбільш зручних способів вивчити англійську швидко, яким користуються активні люди. Індивідуальні заняття з викладачем досить ефективні, але доступні далеко не всім. А ось підтягнути експрес-англійську онлайн може кожен завдяки великій кількості каналів на YouTube, присвячених вивченню мов. У таких відео викладачі розповідають, як поліпшити вимову, запам'ятовувати нові слова, а також пояснюють граматику. За умови регулярного перегляду ви навчитеся розуміти англійську на слух і зможете використовувати отримані знання на практиці.

Чи можна пройти онлайн експрес-курс англійської мови за роликами на YouTube?

Якщо вам потрібно швидко вивчити англійську онлайн, будьте готові до таких же швидких і коротких роликів. В YouTube дуже складно утримати увагу підписників, тому контент-мейкери роблять свої відео максимально інформативними й короткими. Уся потрібна інформація дається протягом 2-5 хвилин.

Обирайте YouTube-канали, на яких ролики виходять максимально часто. Це дозволяє звикнути до формату подачі інформації й мови ведучого. А головне – це забезпечує регулярність, яка так необхідна під час експрес-курсу англійської мови онлайн.

YouTube – це портал з жорсткою конкуренцією. Найменша помилка призведе до втрати чималої кількості глядачів. Ця конкуренція позитивно позначається на якості контенту, а значить, ви завжди у виграші.

Чи можна пройти онлайн експрес-курс англійської мови за роликами на YouTube?
Навчальні відеоролики на близькі вам теми допоможуть швидко опанувати англійську

На яких каналах можна пройти експрес-курс англійської мови онлайн?
 

1. Puzzle English

Це популярний канал, на якому можна швидко вивчити англійську онлайн за допомогою великої колекції відеоуроків на різні теми. Тут зібрані поради з правильної вимови, безліч граматичних уроків і інше. За необхідності можна також перевірити свої знання на практиці в ігровій формі.

 

2. BBC Learning English

Експрес-курс англійської мови онлайн, який ви можете пройти, вивчаючи міжнародні новини. Тут є відео з лексики, граматики, вимови. А для зручності користувачів усі дні тижня на каналі тематичні.

 

3. Jobs School

Цей розважально-пізнавальний канал дозволяє швидко вивчити англійську онлайн. Тут можна підтягнути вже наявні знання та весело провести час з користю.

 

4. VOA Learning English

За допомогою цього каналу ви можете пройти експрес-курс англійської мови онлайн, витрачаючи на урок не більше хвилини. Він складається з безлічі простих занять, які ідеально підійдуть людям із нестачею вільного часу.

 

5. Speak English With Mr Duncan

На своєму каналі містер Данкан розповідає про звучання різних слів, знайомить із крилатими фразами й афоризмами англійською, а також навчає основ іноземної мови.