Як краще вчити англійську: онлайн, офлайн,
гібридний формат

Настав той час, коли вже неможливо ігнорувати сучасні інтернет-технології. Вони пропонують нам спілкування з близькими, допомагають контролювати здоров'я, шукати маршрути в невідомих містах, а також вчитися онлайн. Поговоримо про те, чи має дистанційне навчання переваги або все ж краще продовжити опановувати англійську офлайн.
 

Як краще вчити англійську: онлайн, офлайн, гібридний формат
Якщо ви не вирішили, чи варто вивчати англійську онлайн, можете спробувати гібридне навчання

Де краще вчити англійську онлайн?

На онлайн-курсах. Головна перевага будь-якого мовного курсу англійської – це наявність досвідченого викладача та грамотно складеної програми. Весь курс розбивається на відповідні лексичні теми, на кожному занятті вивчається певна частина граматики. Завдяки цьому студенти отримують повноцінні знання для письма та говоріння.

Ще однією особливістю онлайн-навчання є орієнтація на спілкування. Йому присвячується велика частина кожного заняття, завдяки чому студенти швидко долають страх говоріння англійською мовою. Якщо ви досі не знаєте, краще вчити англійську онлайн або офлайн, то обов'язково врахуйте цей аргумент. Відзначимо також, що вчити мову онлайн можна і в прискореному режимі.

Крім онлайн-курсу, посилити навчальний процес можна іншими віртуальними «помічниками». Розповідаємо про них більш детально.

  • Фільми та серіали

Дивіться улюблені англомовні стрічки онлайн з субтитрами, щоб вчитися сприймати мову на слух. Також регулярний перегляд серіалів допоможе запам'ятати правильну вимову окремих слів, ознайомить з мовними зворотами, фразеологізмами.

  • Улюблена англомовна музика

Музикою можна насолоджуватися або ж з її допомогою можна вчити нові мови. Радимо не тільки прислухатися до знайомих слів в англомовних піснях, а й розбирати тексти зі словником. Якщо для вас найкращим варіантом вчити англійську онлайн виявилися курси з досвідченим викладачем, розбирати тексти пісень ви зможете навіть на заняттях.

  • Аудіокниги

Хороша ідея – читати паперову або електронну книгу, одночасно слухаючи текст аудіокниги в навушниках. Описаний підхід допоможе вивчити нові слова, одразу ж запам'ятовуючи їх вимову і написання.

Як краще вчити англійську: онлайн або офлайн?

Безсумнівно, вчитися онлайн зручно. Однак варіант навчання офлайн також має свої переваги: можливість реального спілкування з людьми, відсутність перешкод у інтернет-з'єднанні.
 

Як краще вчити англійську: онлайн, офлайн, гібридний формат - 2


Для багатьох оптимальним підходом до вивчення англійської мови є гібридний формат занять. Найкращі результати в навчанні ви отримаєте, якщо будете одночасно поєднувати і дистанційні уроки, і звичні офлайн-заняття, і самостійну роботу з інтернет-ресурсами. Так ви зможете досягти глобального занурення в англійську мову – вона заповнить ваш телефон, комп'ютер і вільний час після роботи. А це гарантований шлях до успіху!