Як знайти центр
англійської мови?

Проблема вивчення англійської мови в сучасному світі актуальна як ніколи. Існує багато методик, викладачів, центрів англійської мови, але успіхів у вивченні досягли не всі. Щоб вивчити іноземну мову швидко, необхідно знати деякі особливості.

Міжнародний Центр вивчення англійської мови дає рекомендації з приводу того, як правильно вибрати центр (школу) англійської в Києві, якої методики слід дотримуватись і скільки часу це може забрати.

Принципи вибору

Деякі люди за бажання вивчити англійську схиляються до таких методів.

  • Шукають викладача за оголошеннями. Дехто сам подає оголошення з метою пошуку потрібного кандидата. Ефективність такого методу невелика, оскільки шанс знайти професіонала дуже маленький.
     
  • Прислухаються до порад знайомих і вибирають викладача за рекомендацією. Такий метод більш прийнятний у порівнянні з попереднім, але також має свої недоліки. Можливі бар'єри з оплатою і спілкуванням. А в разі невдалого репетиторства можуть погіршитися стосунки зі знайомими.
     
  • Вчаться у студентів факультету іноземних мов. Цей підхід дозволяє студенту практикуватися і мати підробіток, а ось чи отримає людина потрібні знання – невідомо. Так, якась практика буде, але глобальних фундаментальних знань отримати не вдасться.

Принципи вибору
Розглянемо варіанти, як вибрати центр англійської мови

Але найбільш ефективним і затребуваним варіантом, що дозволяє вивчити англійську мову, є мовні центри (курси, школи). Покрокове, методичне та поглиблене вивчення дозволить швидко опанувати нову мову. У центрі вивчення англійської ви знайдете кращих викладачів, які мають великий досвід роботи з людьми різних вікових категорій. Вони застосовують індивідуальний підхід до кожного учня.

Прогресивний методичний матеріал, інноваційні методики та проста подача інформації дозволяють досягти успіху в центрі за невеликий час.

Переваги звернення в центр англійської

Навчання в центрі англійської мови побудовано з урахуванням потреб студента. Заняття проходять як у групах, так й індивідуально. Велика база відеоуроків доступна всім учням протягом навчання. Для навчання передбачені інтерактивні підручники та онлайн-уроки. Додатковою перевагою є те, що кожен учень зможе закріпити отримані знання та використовувати їх на практиці в розмовному клубі з носіями мови.

Інноваційний підхід, сучасні інструменти вивчення, можливість навчання онлайн і офлайн, консультації з викладачем дозволять швидко опанувати необхідний рівень англійської мови. Гнучкий графік занять і доступна ціна – переваги центрів із вивчення англійської.