Як знайти курси англійської: поради
для новачків

Сучасний ринок освітніх послуг пропонує великий вибір курсів англійської, але багато новачків губиться серед розмаїття й не знає, з чого почати. Який формат обрати? Які курси хороші? Такі питання хвилюють тих, хто хоче знайти курси англійської, які були б недорогими й ефективними. Немає стандартного сценарію з вибору відповідного варіанту, але ми поділимося порадами, які допоможуть знайти оптимальну програму.

Як знайти курси англійської?

Англійська переслідує нас усюди. Напевно, немає людини, яка жодного разу не бачила б рекламу або не чула б відгуків про якусь школу іноземної. Тому знайти курси англійської не складе труднощів.

  1. Поради друзів і знайомих

Дізнайтеся у свого найближчого оточення, колег або знайомих, у яких школах вони проходили навчання. Зберіть думки, дізнайтеся про плюси й мінуси. Попросіть дати вам контакти або посилання на сайт, де ви зможете докладніше дізнатися про пропозиції.

  1. Пошук в інтернеті

Класичний пошук за запитом, соціальні мережі і навіть YouTube – сучасні школи англійської рекламують свої послуги на всіх доступних майданчиках. Детально ознайомтеся з пропозиціями, почитайте відгуки про компанії, подивіться, як проходять уроки і за якими методиками навчають у школах (пробне заняття).

 

Як знайти курси англійської: поради для новачків

Великий асортимент курсів англійської дозволить студенту з будь-яким рівнем знання мови знайти ідеальний варіант для навчання

Як краще вчити англійську: на курсах чи самостійно?

Усе залежить від вашого бажання вчитися, рівня мотивації та самоорганізації, вміння знаходити ефективні матеріали й іншого. Так, в інтернеті сьогодні величезний вибір навчальних матеріалів, але чи зможете ви відфільтрувати їх правильно та самостійно організувати собі ефективне навчання? Щоб зрозуміти, який варіант вам підходить більше, необхідно порівняти їх на практиці: спробувати навчання на курсах і самостійні заняття. Тому як краще вчити англійську – на курсах або самостійно – вирішувати тільки вам.

Чи потрібно ходити на курси англійської?

Як ми зазначили вище – рішення приймати тільки вам. Якщо ви можете ефективно займатися самостійно, то ви можете не ходити на курси англійської. Але хочемо нагадати вам кілька переваг навчання на курсах, які вам важко буде отримати в разі самостійного навчання.

  1. Регулярна розмовна практика

Не так важливо, який у вас рівень знання мови, навчаючись на курсах, ви постійно будете залучені в процес, зможете миттєво практикувати новий матеріал, спілкуватися з людьми з різними акцентами та рівнем англійської.

  1. Системний підхід

Продумана програма дозволить навчатися від простого до складного, послідовно, не перестрибуючи теми. Плюс студенту не потрібно самому шукати матеріали – програма включає все необхідне для класного та домашнього навчання.

  1. Ком'юніті

Викладачі, одногрупники, носії мови – ви завжди можете звертатися з питаннями, практикувати нові навички, розширювати світогляд і цікаво проводити час.