Як обрати школу англійської в Києві, щоб не змарнувати
час даремно

Англійська мова – вже не перевага, а базове знання, яке необхідне всім для комфортного існування в сучасному світі. У Києві вже практично не знайти роботодавців, які не ставлять однією з обов'язкових умов для кандидата на посаду знання англійської мови. Якщо ви досі не можете вільного говорити іноземною мовою, варто знайти час і можливості для відвідування школи англійської в Києві. Але як обрати найефективнішу в місті, де більше декількох сотень пропозицій? Давайте розберемо, якою має бути школа англійської мови в Києві, щоб максимально швидко та якісно вивчити іноземну.

 

Як обрати школу англійської в Києві, щоб не змарнувати час даремно

 

Зміст

1. Вивчаємо пропозиції на ринку шкіл англійської в Києві
    1.1. Напрям
    1.2. Вартість занять
    1.3. Навчання офлайн або онлайн
    1.4. Інтенсивність занять
    1.5. Рейтинги та відгуки
    1.6. Організаційні питання
    1.7. Кваліфікація викладача
2. Яких результатів ви зможете досягти по закінченню курсу в школі англійської в Києві?
3. Де практикувати отримані знання в Києві?
    3.1. Розмовні клуби
    3.2. Вечірки
    3.3. Соціальні мережі та платформи для вивчення англійської мови онлайн

Вивчаємо пропозиції на ринку шкіл англійської в Києві

Для початку визначте для себе головні критерії вибору школи англійської. У Києві ви можете загубитися в пропозиціях і рекламі, тому складіть для себе пріоритетність пунктів:

  • напрям курсів англійської;
  • ціна на заняття в школі;
  • онлайн- або офлайн-навчання;
  • де проходять заняття;
  • рейтинг та відгуки школи.
     

Як обрати школу англійської в Києві, щоб не змарнувати час даремно - 1
У Києві школи англійської можна знайти на будь-який смак

Напрям

Спочатку для себе визначте, для чого вам потрібна англійська мова. Якщо у вас немає чіткого плану за кілька місяців підтягнути англійську на професійному рівні для своєї роботи або скласти міжнародний іспит на знання мови, тоді зверніть увагу на загальний курс. Якщо ж вам потрібні спеціальні курси бізнес-англійської, наприклад, для медиків або програмістів, вам варто пошукати школу ділової англійської мови, де будуть набирати групи у вашому напрямі. Те ж саме і з іспитами, до них потрібна особлива підготовка. Не варто розсіювати увагу на той матеріал, який не знадобиться. Зосередьтеся на завданнях, актуальних в даний момент. Якщо ж ваша мета не настільки конкретна, виберіть загальну англійську, тоді в разі необхідності пройти спеціальний курс буде простіше і швидше.

Вартість занять

Ціна в школах англійської мови в Києві залежить від багатьох факторів. Це і місце розташування школи, і зарплата викладачів, і кількість студентів. Розберіться, який ціновий сегмент в школах англійської в Києві, і визначте максимальну межу для себе. До занадто низької ціни потрібно придивитися ближче, щоб зрозуміти, за рахунок чого вдалося досягти такої знижки, розібратися у всіх підводних каменях. Головне, щоб школа якісно надавала послуги і не економила на якості матеріалів і викладачів.

Занадто дорогі школи в Києві також не завжди відповідають своїй ціні. Школа може мати дорогий офіс в центрі Києва, платити високі зарплати іноземцям, які можуть і не бути професійними викладачами. До всіх цих пунктів варто детально придивитися.

Навчання офлайн або онлайн

Практично кожна хороша школа Києва вже може запропонувати своїм студентам не тільки класичні офлайн-заняття в класі, але і дистанційне навчання. Обирати тільки вам. Оцініть, який формат для вас зручніший. Якщо курси зручно розташовані, а вам більше подобається живе спілкування і атмосфера класу, тоді вам більше підійдуть офлайн-курси. Якщо ж вам не хочеться витрачати час на дорогу і пропускати заняття через відрядження або черговий карантин, оберіть онлайн-навчання. Так ви не будете прив'язані до місця і все, що вам знадобитися – доступ до інтернету. Невеликі групи зазвичай підключаються на відеоконференцію, яка особливо і не відрізняється від звичайного уроку в школі. З онлайн-навчанням можна не хвилюватися про затори в Києві, підключайтеся до заняття з будь-якої точки. Ви можете займатися навіть у кафе, де є Wi-Fi і не дуже галасно. Також ви можете спробувати два в одному і займатися частково онлайн, частково в класі. В нашій школі ви можете обрати такий курс і визначитися, який формат вам більше підходить.
 

Як обрати школу англійської в Києві, щоб не змарнувати час даремно - 2
У Києві школи англійської пропонують різні форми навчання

Інтенсивність занять

Для ефективного навчання не варто робити тривалі перерви. Частота має значення, тому не варто обирати курси, де заняття проходять раз на тиждень. Для помітного результату відвідувати мовну школу варто не рідше двох разів на тиждень. Якщо заняття проходять двічі-тричі на тиждень, ваш мозок зможе швидше адаптуватися до англійської мови. У вас не буде часу забути вивчене і знання, як сніжний ком, будуть активно накопичуватися. Адже крім занять, вам доведеться працювати самостійно над домашніми завданнями. Звичайно, ви можете обрати школу в Києві, в якої не задають домашньої роботи, але тоді все одно доведеться тренуватися вдома, читаючи статті, книги, дивлячись фільми і відео в YouTube.

Рейтинги та відгуки

Обрати в Києві школу англійської мови – справа не з легких. Щоб скоротити список сотень курсів, які пропонують вам заговорити вільно іноземною за лічені місяці при мінімальних зусиллях, почніть з пошуку рейтингів і відгуків у мережі. Перевіряйте різні соціальні мережі, відгуки на картах Google та інші сайти. Подивіться різні ресурси і читайте, що пишуть про ті чи інші курси. Звичайно, це все суб'єктивні думки. Але загальне враження ви зможете скласти і, як мінімум, зрозуміти, чи варто розглядати конкретну школу в списку потенційних.

Організаційні питання

Знайшовши для себе кілька варіантів за рейтингами та відгуками, переходьте до наступних пунктів. Пройдіть тестування і співбесіду в обраних школах. Тільки відвідавши саму школу, поспілкувавшись з адміністрацією та викладачами, ви зможете зрозуміти, чи підходить вам вона. Звичайно, для повної впевненості важливо також відвідати пробний урок, щоб не на словах зрозуміти, як усе влаштовано. Розпитайте одразу про те, які матеріали використовуються в процесі навчання, за якими підручниками навчаються студенти, які додаткові мультимедійні ресурси є в школі.

Важливим моментом також є відпрацювання пропущених занять. Адже в Києві не завжди виходить потрапити в потрібне місце в потрібний час, навіть на заняття онлайн не завжди є можливість підключитися. Щоб не пропустити важливий матеріал, ви повинні розуміти, як ви зможете надолужити згаяне. Добре, якщо в школі є можливість отримати індивідуальну консультацію викладача або відпрацювати заняття в іншій групі. Також для студентів мають бути доступні всі матеріали занять, щоб була можливість позайматися самостійно вдома не тільки з підручником, а й з додатковими ресурсами.

Кваліфікація викладача

Ваш успіх у вивченні мови суттєво залежить і від викладача. У Києві школи англійської мови з високим рейтингом намагаються брати на роботу кращих із кращих. Хороший педагог повинен не тільки мати диплом університету, а й постійно підвищувати свою кваліфікацію, проходити курси, тренінги та стажування. Педагог повинен бути і психологом, щоб знайти до кожного студента підхід, розговорити його і допомогти подолати мовний бар'єр. Крім того, уроки іноземної мови – це в першу чергу розмови на різні теми. Вам має бути комфортно і цікаво спілкуватися з педагогом, а головне, у вас не має бути страху, як перед суворим шкільним учителем.

Яких результатів зможете досягти по закінченню курсу в школі англійської в Києві?

Якщо ви обираєте школу в Києві, яка працює за рівневою системою, ви повинні чітко розуміти, що ви будете знати і на якому рівні розмовляти по закінченню семестру. Після тестування в школі можете запитати про те, які теми ви вивчите за один семестр, які навички отримаєте. Так ви зможете сформувати конкретні цілі та відстежувати свій прогрес.

Причина того, що багато хто закидає навчання після кількох тижнів або місяців – невідповідність «очікування-реальність». Занадто завищені очікування часто не виправдовуються. Адже неможливо вивчити за кілька тижнів мову з усіма її особливостями і правилами. Для повноцінного спілкування на різні теми необхідно близько 8 тисяч слів. Тільки уявіть іноземця, який вирішив за місяць вивчити ваш рідну мову з усіма її особливостями. Навряд чи в нього вийде, правда? 

Не варто гнатися за кількістю вивчених слів. Краще поставити за мету вивчити добре 30-40 слів за тиждень, ніж погано 200-300. Коли ви будете знати, що через деякий час зможете легко говорити на певні теми, вивчите кілька правил граматики, вам буде простіше рухатися до мети.

Де практикувати отримані знання в Києві?

Відвідування школи англійської в Києві – це вже великий крок на шляху до знання мови, але для вільної розмовної англійської потрібно багато практики.
 

Як обрати школу англійської в Києві, щоб не змарнувати час даремно - 3
Обирайте школу англійської в Києві, яка відповідає вашим вимогам

Розмовні клуби

Прекрасний варіант, коли на базі обраної мовної школи проводять різні розмовні клуби та інші заходи, де ви будете мати можливість попрактикуватися в реальних розмовних ситуаціях англійською мовою.

Якщо ж в школі англійської в Києві немає такої опції, вам не підходить час чи хочеться іншого формату, в Києві є можливість вибрати заходи на різний смак. У столиці регулярно організовують різні розмовні клуби на всілякі теми, часто їх ведуть іноземці, що буде додатковим плюсом. В Американському домі в Києві є можливість відвідати заходи та майстер-класи англійською мовою, зазвичай вони безкоштовні, потрібно лише зареєструватися. Також в Києві можна знайти кіноклуби з фільмами в оригіналі. Часто на таких кінопоказах після фільмів є обговорення, також англійською мовою.

Вечірки

Відпочивати також можна з користю. У Києві проходять тематичні вечірки, де головною умовою є використання суто англійської мови. Часто організаторами таких заходів і виступають київські школи англійської мови. Так у неформальній атмосфері з музикою, жартами і коктейлями ви зможете позбутися страху мови і вільно заговорити поза класом.

Соціальні мережі та онлайн-платформи для вивчення англійської мови

Для інтровертів і не великих любителів ходити далеко з дому, сучасні технології спрощують життя. Ви можете як практикувати іноземну мову на різних платформах для вивчення мови в мережі, які не вимагають спілкування з незнайомими людьми, так і знайти співрозмовника на спеціальній платформі. Ви прямо у себе вдома організуєте розмовний клуб, а якщо пошукати, то і з носієм мови.

Усе залежить від вас і вашого бажання, а можливості знайти можна завжди!