Як вивчити англійську мову з нуля та що важливо
знати новачкам

Вивчити англійську мову з нуля можна в будь-якому віці. Головне – бажання та конкретна мета. Ви можете навіть не виходити з дому, щоб вільно розмовляти з іноземцями. Звичайно, вивчити англійську з нуля самостійно важко, це вдається не всім. Для початку варто пройти хоч один рівень на курсах, щоб викладачі дали основи та направили в потрібне русло. 

 

Як вивчити англійську мову з нуля та що важливо знати новачкам
Вчити англійську з нуля краще з викладачами

Як вивчити англійську мову з нуля?

Вивчити англійську з нуля просто, якщо визначити цілі й систематизувати заняття. Ви повинні чітко побудувати графік занять із викладачем на курсах, спланувати самостійну роботу над домашніми завданнями та додаткову практику. Це можуть бути як фільми, книги, відвідування цікавих англомовних заходів, так і спілкування на форумах, в соціальних мережах, розмовних клубах. Не бійтеся вийти із зони комфорту й починати спілкуватися. Вивчити іноземну мову за підручниками та почати розмовляти без помилок не вийде. Саме помиляючись, ви швидше почнете говорити правильно та впевнено. 

1. Курси англійської 

Найкраще починати вчити англійську на курсах. Обравши хороші курси, ви завжди зможете поставити всі запитання викладачеві та відпрацювати з ним незрозумілі моменти, а також попрактикуватися в групі. Ви можете займатися як онлайн, так і офлайн, це не залежить від рівня знань. Потрібен швидкий результат? Запишіться на інтенсивний курс. І вже за три місяці ви перейдете на новий рівень і будете більш впевнено почуватися.

2. Репетитор 

Заняття з хорошим репетитором – також хороший варіант вивчити англійську мову з нуля. Викладач буде весь урок займатися тільки з вами й акцентувати увагу на потрібних темах. Але обрати хорошого викладача поза мовною школи важко, тож спирайтеся на відгуки. Ціна на заняття з репетитором часто значно вища, ніж на курсах. Займаючись із репетитором, не забувайте про додаткову практику розмовної англійської. Щоб комфортно почуватися в реальних ситуаціях, варто практикувати мову з різними людьми, наприклад, у спікінг клабах.

3. Самостійно 

Самостійно вивчити англійську мову реально, але потрібно докласти багато зусиль. Ви повинні чітко спланувати свій графік занять і не відхилятися від нього. Знайдіть співрозмовника онлайн або тематичний англійський клуб, щоб практикувати нові знання. 

 

Як вивчити англійську мову з нуля та що важливо знати новачкам - 2

 

Як вивчити англійську вдома з нуля?

Вивчити англійську вдома з нуля досить просто. Обирайте хороші дистанційні курси і починайте вчитися. Додатково дивіться фільм в оригіналі з англійськими субтитрами, читайте цікаві статті та вчіть слова за допомогою додатків. Намагайтеся одразу застосовувати нові знання в розмовній мові та складати свої речення або навіть історії. Ведіть блог або пишіть в особистому щоденнику, головне – перевести пасивні нові знання в активні. 

За скільки реально вивчити англійську мову з нуля?

В нашій школі інтенсивної англійської ви можете пройти всі рівні за рік. Щоб досягти бажаного результату, важливо не просто відвідувати курси, а приділяти максимально часу самостійній роботі та практиці. Чим більше ви будете займатися, тим швидше ви вивчите мову. Прослухавши курс і не виконавши жодного домашнього завдання, ви отримаєте мінімальний ефект. Занурення в мовне середовище – найкращий спосіб отримати хороший результат.