Які розмовні фрази англійською мовою має
знати кожен

Ви новачок в англійській мові? Тоді ця стаття допоможе вам опанувати базові фрази, щоб привітати іноземця та продемонструвати свою ввічливість незважаючи на невеликий словниковий запас. Знаючи ці вислови іноземною мовою, ви будете почуватися максимально спокійно в будь-якій ситуації, а також зможете отримати потрібну інформацію. Окремо поділимося парочкою найважливіших розмовних фраз простою англійською, які знадобляться у подорожі до будь-якої країни світу.

Розмовні фрази англійською мовою, які має знати кожен

Навіть якщо ви не вирушаєте в подорож, вам не завадить знати, як привітати іноземця і як попрощатися. Для привітання використовуйте коротке «Hi!», а для прощання «Bye». Але врахуйте, що розмовна англійська мова буде доречною лише в неформальних ситуаціях. Навіть у такому випадку до прощання не буде зайвим додати фрази «See you» або «Have a nice day» – вони є аналогами українських «Побачимося» і «Гарного дня».

 

Які розмовні фрази англійською мовою має знати кожен
Пара фраз іноземною мовою дозволить вам заводити розмови в подорожах

Розглянемо ще кілька тематичних розмовних фраз англійською, які вам обов'язково знадобляться.

Як продемонструвати ввічливість

До числа важливих розмовних простих фраз англійською мовою, які повинен знати кожен мандрівник, відносяться «please», «thanks», «you're welcome», «don’t mention it», «sorry» і «excuse me». Українською вони перекладаються як «будь ласка», «дякую», «звертайтеся», «нема за що», «вибачте» і «пробачте».

Фрази, які знадобляться для демонстрації незнання мови

Новачкам іноді доводиться зазначати, що вони недостатньо добре знають мову. Попередьте свого співрозмовника, щоб він почав говорити повільніше, використовуючи прості слова. Використовуйте речення «I don't speak English», «Please speak more slowly» і «Could you please repeat that?». Друга і третя фрази перекладаються як «Говоріть, будь ласка, повільніше» і «Не могли б ви повторити, будь ласка?».

 

Які розмовні фрази англійською мовою має знати кожен - 2

 

Розмовні фрази англійською, які знадобляться у подорожі

Обов'язкова фраза, яка знадобиться в розмові з місцевими будь-якому мандрівникові: «Could you tell me how to get to the ...?». Її переклад звучить як «Ви не підкажете мені, як дістатися до ...?». На місце пропуску вам залишиться лише вставити необхідний пункт призначення – аеропорт, готель, назву міської пам'ятки. Окремі слова не обов'язково знати – перекладайте їх в онлайн-словнику.