Якими не мають бути курси англійської мови
в Харкові

Сьогодні ми поговоримо про те, які помилки найчастіше допускають студенти курсів англійської мови в Харкові при їх виборі. Спочатку вивчіть 7 основних лайфхаків, які допоможуть вибрати курси англійської в Харкові, а потім виходячи з цих критеріїв, ви визначите не дуже хороші курси розмовної англійської.

В інтернеті багато інформації про те, якими мають бути правильні курси розмовної англійської в Харкові, але зовсім мало про те, якими вони не мають бути.

Вам варто відмовитися від курсів англійської в таких випадках.

1. Занадто багато інформації

Вам пропонують все й одразу, без урахування рівня володіння англійською, тобто відсутня будь-яка системність при навчанні. Якщо вам одразу запропонують поєднувати індивідуальні та групові заняття, обробку знань з носієм мови, то через тиждень таких інтенсивних занять ви отримаєте моральне виснаження, фізичну втому. Важко буде згадати навіть 30% вивченого матеріалу.

2. Формування різнорівневих груп

Тут не йдеться про групи, в яких займаються студенти у віці 30+ або 40+. Погано, якщо групи комплектуються з студентів, які мають різний рівень підготовки.

Якими не мають бути курси англійської мови в Харкові
Які курси англійської мови в Харкові не варто вибирати

3. Мало відгуків про курси

Якщо вам пропонують курси розмовної англійської в Харкові, на які немає відгуків у мережі, задумайтеся, чому їх немає. Можливо, це фейкова сторінка, а після внесення передоплати про вас забудуть. Також мають насторожити курси англійської мови в Харкові з великою кількістю позитивних відгуків, написаних як під копірку. Хоча, як показує досвід і практика, більшість мовних курсів надають достовірну інформацію і правдиві відгуки. Після проходження курсів студенти отримують лист із проханням залишити відгук. 80% студентів мовних курсів пишуть відгуки, в деталях описують процес навчання, висловлюють слова подяки педагогам або навпаки вказують недоліки, радять щось змінити.

4. Немає пробного уроку або можливості відмовитися від продовження занять без повернення коштів

Відсутність пробного уроку та можливість ознайомитися з програмою навчання мають вас насторожити. Недомовки, прихована інформація не бувають безпідставними.

Недорогі курси англійської також мають вас насторожити. Часто на сайті з брошурами і буклетами вказується низька вартість, щоб студент подзвонив. Під час індивідуальної бесіди виявляється, що ціна занижена, оскільки «вчасно не встигли внести правки».

Будьте уважні та пам'ятайте, що якість ваших знань безпосередньо залежить від мовних курсів англійської мови, які ви виберете.

Вибираючи курси розмовної англійської в Харкові у мовній школі Рroject 12, можете бути впевнені в тому, що всі вище перераховані пункти до них не відносяться. Тут все структуровано, немає нагромадження інформації, групи формуються з урахуванням рівня вже наявних знань, вам запропонують пробний урок або програму лояльності, згідно з якою в разі незадоволення процесом навчання вам повернуть гроші.