Курси англійської в Києві: змішана
система навчання

Змішане навчання (Blended Learning) – сучасна освітня концепція, яка починає активно впроваджуватися на курсах англійської в Києві. Вона допомагає ефективно вивчати мову в умовах браку часу та завантаженого графіка. Цей метод вивчення англійської поєднує в собі заняття з викладачем і самостійну роботу – підготовку до уроків. Чому змішане навчання подобається студентам і в чому його переваги – поговоримо далі.

Зміст

1. Змішана система навчання на курсах англійської в Києві: особливості методу

2. Порівняння змішаної системи з традиційними та дистанційними курсами

3. Курси англійської в Києві: гібридна система вивчення іноземної 

4. Онлайн-навчання на київських курсах англійської

5. Які курси англійської обрати?

6. Скільки тривають курси англійської мови?

Змішана система навчання на курсах англійської в Києві: особливості методу

Blended Learning Method полягає в тому, що підготовку до групових занять із викладачем (очних або дистанційних) студенти проходять самостійно на навчальній інтерактивній платформі. Їм надаються відеопояснення, блоки з новою граматикою та лексикою, а також вправи на закріплення вивченого. Так студенти знайомляться з теорією перед уроком, а на занятті постійно практикуються в групі та парах. Змішані курси англійської в Києві дозволяють підлаштувати навчання під себе, так ніхто не відстає від інших, кожен може вникати в нову тему стільки, скільки йому потрібно.
 

Курси англійської в Києві: змішана система навчання - 1
Курси англійської в Києві зі змішаною системою навчання поєднують групові та самостійні уроки 

Така система поєднує в собі переваги дистанційного й традиційного методів вивчення англійської.

 1. Гнучкий графік. Комбінування онлайнових і офлайнових уроків, індивідуальний розклад, який можна коригувати, дозволяють студенту з завантаженим графіком комфортно вивчати мову без перерв.
   
 2. Самостійний контроль навчального процесу й темпу навчання. Self Study дозволяє вчитися в своєму темпі, приділяти більше часу проблемним темам і не затримуватися на зрозумілих моментах. Плюс студенти вчаться ставити цілі й досягати їх, розвивати особисту ефективність, грамотно розпоряджатися своїм часом, розподіляти сили. 
   
 3. Наочність і безперервність. Інтерактивний підручник завжди під рукою – у вашому комп'ютері або смартфоні. Ви маєте цілодобовий доступ до відеоуроків, книг, тренажерів, тестів. Можна вчитися і повторювати матеріал у зручний час.
   
 4. Концентрація на практиці. На групових заняттях ви зосереджуєтесь на розмовній практиці, тренуванні вимови та аудіюванні. Крім того, багато курсів англійської в Києві включає в освітній процес розмовні клуби й тематичні заходи з носіями мови.
   
 5. Зворотний зв'язок. На заняттях із викладачем ви можете обговорити пройдений самостійно матеріал, розібрати незрозумілі моменти, поставити запитання, виправити помилки.

Перед початком навчання на київських курсах студент проходить оцінку поточного рівня володіння англійською, щоб підібрати ефективну програму та відповідну групу для занять. Змішана модель підходить для людей будь-якого віку й рівня володіння англійською. 

Крім переваг, у такого навчання є свої нюанси. Наприклад, перешкодами ефективного навчання на змішаних курсах можуть стати перебої з інтернетом або технічні проблеми, які не дозволять пройти самостійне онлайн-заняття. Або ж слабка база інтерактивних завдань, які пропонують курси. Перед початком навчання переконайтеся, що школа використовує сучасні tech tools і пропрацювала всі моменти для якісного навчання своїх студентів.

Порівняння змішаної системи з традиційними та дистанційними курсами

Курси англійської в Києві пропонують різноманітні офлайн- і онлайн-програми для навчання. Програми очних і дистанційних курсів індивідуальні в кожної київської школи іноземної, але в усіх форм навчання є спільні та відмінні характеристики.
 

Очні курси

Blended Learning

Дистанційне навчання

Графік навчання узгоджується на початку навчання та не змінюється протягом курсу

Індивідуальний графік, можливість змінити розклад під час навчання

Студент сам обирає час і місце для навчання

Заняття проводяться в офісі курсів англійської

Заняття з викладачем можуть бути очними та дистанційними, самостійне навчання здійснюється через інтерактивну платформу

Заняття проходять у Zoom, Skype і на інших інтернет-платформах

Використання друкованих або електронних підручників 

Навчання за інтерактивним підручником

Домашня робота виконується за друкованими додатковими матеріалами або в особистому кабінеті

Домашня робота – це перегляд відео, інтерактивні вправи та перевірочні тести на онлайн-платформі

Як правило, є можливість відпрацювати пропущений урок або отримати індивідуальну консультацію викладача

 

Кожен формат навчання має свої переваги та недоліки, тому під час вибору курсів англійської в Києві орієнтуйтеся на свої потреби, завантаженість і матеріальні можливості.
 

Курси англійської в Києві: змішана система навчання - 2

Курси англійської в Києві: гібридна система вивчення іноземної

Курси англійської в Києві, Харкові, Львові, Вінниці та Івано-Франківську Project 12 пропонують своїм студентам сучасний гібридний метод навчання: групові заняття онлайн або офлайн і самостійне вивчення мови за допомогою платформи 12 Tracks. Ми використовуємо нові технології і підходи, щоб забезпечити студентам комфортний навчальний процес.

У Project 12 студент проходить чотири уроки на тиждень: два групові з викладачем і два самостійні. Студент сам комбінує свій графік занять, щоб максимально адаптувати його до особистого розпорядку дня. Розклад навчального семестру та кожного окремого заняття за необхідності можна змінити в особистому кабінеті. 

Особливості навчання на наших курсах англійської в Києві й інших містах:

 • використання комунікативної методики – 80% заняття складається з розмовної практики студентів;
 • методика «перевернутий клас», коли студенти вивчають теорію вдома та практикуються на заняттях;
 • «живий підручник», за яким зручно самостійно займатися і перевіряти себе за допомогою тестів після кожного уроку;
 • гнучкий графік;
 • безкоштовні індивідуальні консультації з викладачем.
   

 

Навчання проходить за підручником 12 Tracks, у якому до кожного уроку додається відеопояснення від викладача, кілька нескладних завдань на відпрацювання правил граматики й запам'ятовування лексики, а також перевірка знань за допомогою розділу Test Yourself.

Підручник доступний в особистому кабінеті студента, а також у спеціальному додатку (Android + iOS). Тут можна проходити онлайн-уроки, змінювати графік занять, записуватися на безкоштовні індивідуальні уроки з викладачем і Speaking Clubs із носіями мови. Крім того, в особистому кабінеті можна відстежувати прогрес навчання, подивитися інформацію про пропущені уроки. 

Програма нашого інтенсивного курсу англійської розрахована на студентів із будь-яким рівнем знання мови. Вивчити англійську від Elementary до Upper-Intermediate можна за 12 місяців.

Онлайн-навчання на київських курсах англійської

Навіть якщо курси пропонують гнучкий графік навчання, відвідувати їх офлайн не завжди є можливість і час. У такому випадку на допомогу приходять дистанційні курси англійської в Києві. Ми розробили онлайн-програму, яка практично не відрізняється від очного навчання – лише підключатися ви можете з будь-якого місця. Дистанційне навчання в Project 12 – це:

 • групові заняття в ZOOM плюс самостійні уроки на навчальній платформі;
 • адаптивний графік навчання;
 • групи до 10 студентів;
 • акцент на розмовній практиці;
 • навчання за інтерактивним підручником у додатку.

Займатися на нашому онлайн-курсі англійської можуть люди з будь-яким рівнем знання мови. Ми перевіримо ваш поточний рівень володіння англійською та групу, що відповідає вашому рівню. Гібридна програма на наших київських курсах дозволяє покращити англійську, ефективно поєднуючи навчання з роботою, навчанням і особистим життям. Крім того, такий формат навчання дозволяє продовжувати вивчення англійської навіть під час карантину, відряджень або відпочинку.
 

Курси англійської в Києві: змішана система навчання - 3
Дистанційні київські курси зі змішаною програмою дозволять ефективно вивчати мову у вільний час

Щоб залишатися продуктивним і ефективно вивчати англійську онлайн, варто дотримуватися простих правил.

 1. Вчіться регулярно. Ви самі складаєте собі графік навчання – намагайтеся його дотримуватися. Оберіть зручний час і дні тижня для навчання, щоб у вас було менше зривів і пропусків. Якщо у вас не виходить відвідати якесь заняття, не пропускайте його, а перенесіть на інший зручний час або день.
   
 2. Створіть правильну обстановку. Організуйте своє робоче місце так, щоб вас нічого не відволікало від навчання, уявіть, що ви на звичайному очному уроці англійської. 
   
 3. Робіть записи та ставте запитання. Під час самостійного навчання не лінуйтеся робити позначки або записи з незрозумілими або складними моментами. На занятті або консультації з викладачем ви зможете запитати про це й відпрацювати складний матеріал.

Крім того, не забувайте практикувати мову в позаурочний час. Наша освітня платформа в мобільному додатку завжди у вашому ґаджеті. Дивіться навчальні або розважальні відео, слухайте подкасти та читайте додаткові матеріали. Для практики розмовної мови та поліпшення сприйняття іноземної на слух регулярно відвідуйте Speaking Clubs з носієм мови і тематичні заходи. На таких зустрічах ви зможете попрактикувати розмовну мову, закріпити знання з групових і самостійних уроків, поспілкуватися з викладачами й одногрупниками, цікаво провести час з користю для іноземної. Обрати й записатися на безкоштовні розмовні клуби можна через особистий кабінет, а дізнатися про тематичні заходи нашої школи можна на сайті й у соціальних мережах.

Які курси англійської обрати?

Щоб зрозуміти, які курси англійської обрати, дайте чітку відповідь на запитання, для чого вам потрібна іноземна мова. Залежно від вашої мети обирайте формат курсів: традиційний, гібридний, дистанційний тощо. Пояснимо на конкретних прикладах.

 • Мета: «Отримати максимум розмовної практики при тому, що мені важко запам'ятовувати нові слова»

Очевидно, що потрібно обирати розмовний курс або загальний курс із комунікативною методикою викладання. А якщо лексику ви не схоплюєте на льоту, зверніть увагу на курси зі змішаною системою навчання, коли перед заняттям ви можете вивчити нові слова, а на самому уроці закріпити їх за допомогою розмов.

 • Мета: «Підвищити рівень англійської, не відвідуючи мовну школу»

У такому випадку варто записуватися на онлайн-курс. Стандартний або інтенсивний – залежить від того, як часто ви готові «ходити» на заняття і наскільки посилено працювати.

 • Мета: «Вивчити англійську до бажаного рівня при завантаженому графіку»

Якщо ви не готові відвідувати заняття за строгим графіком, обирайте гібридні курси. У вас будуть заняття в групі з викладачем і самостійна робота, а день і час кожного уроку можна буде змінювати, підлаштовуючи навчання під свій розклад.

 

Курси англійської в Києві: змішана система навчання

 

Скільки тривають курси англійської мови?

За умови, що ви будете займатися по чотири рази на тиждень, англійську від Elementary до Upper-Intermediate можна вивчити за 12 місяців. Але, звичайно, так часто і без перерв вчитися може далеко не кожен, тому на опанування англійської йдуть роки. Подивимося, скільки тривають курси англійської мови залежно від інтенсивності занять.

 1. Інтенсивні курси

Як правило, інтенсивний англійська – це чотири заняття на тиждень по півтори години. На один рівень йде три місяці. На курсах Project 12 студенти два рази займаються з викладачем, а ще два уроки проходять самостійно за інтерактивним підручником у зручний час. Так не виникає відчуття перевантаженості – і семестр дається досить легко.

 1. Стандартні курси

На стандартних курсах уроки по півтори години можуть проходити двічі-тричі на тиждень. Отже, один рівень студенти проходять за чотири-п'ять місяців.