Найкращі дистанційні курси англійської мови: секрети
ефективних занять

Пошук найкращих дистанційних курсів англійської мови не займе багато часу – багато компаній вже давно пропонує дистанційне навчання, інші перейшли на режим домашніх занять у зв'язку з пандемією. Залишається лише вивчити відгуки або пройти пробне заняття, яке допоможе прийняти рішення. 

У теорії вдосконалювати англійську дистанційно – простіше простого, адже у такого формату є низка переваг.

 1. Економія часу. Не доведеться виходити з дому і довго діставатися місця навчання. Інколи можна проходити заздалегідь записані уроки коли завгодно, але навіть для зустрічей із викладачем не важко виділити годину на день, адже не доводиться витрачати додатковий час на дорогу.
   
 2. Вартість. Школи з найкращими дистанційними курсами англійської мови готові запропонувати особливі розцінки на заняття в дистанційному режимі. Як правило, навчання на відстані обходиться дешевше.
   
 3. Постійний доступ. Якщо ви щось забули, завжди є можливість повернутися до уроку в інтерактивному підручнику знову. Усі матеріали будуть під рукою, а вам не доведеться турбувати викладача, щоб він додатково пояснив спірні моменти.

Однак, як показує практика, навіть найкращі дистанційні курси англійської мови можуть даватися непросто тим, хто не розвинув самодисципліну. Адже під тиском ліні так легко здатися. 

Найкращі дистанційні курси англійської мови: секрети ефективних занять

Як зробити заняття на найкращих дистанційних курсах англійської мови найбільш ефективними?

Займатися з задоволенням, досягати успіхів у навчанні й не пропускати уроки – не так важко, якщо дотримуватися простих правил. Ось кілька конкретних порад, які допоможуть вам залишатися продуктивними та сфокусованими.

 1. Дотримуйтесь звичних ритуалів. Навчатися можна в піжамі, але для більш високої продуктивності рекомендується вести себе так, ніби вам потрібно вийти з дому. Прокинувшись, виконайте всі ті ритуали, які звикли виконувати раніше: поснідайте, прийміть душ, переодягніться – і ваш мозок автоматично буде налаштований на робочий лад.
   
 2. Створіть правильну обстановку. Після того як ви привели себе в порядок і готові до навчання, наступний крок – підготовка місця для занять. Набагато ефективніше займатися не розвалившись на дивані, а сидячи за робочим столом, як ви б робили на курсах. Усе необхідне має бути під рукою.
   
 3. Записуйте. Сучасні технології дозволяють отримувати структуровану інформацію в один клік. Але навіть в цьому випадку конспектування не буде зайвим, оскільки під час письма ми найкраще запам'ятовуємо інформацію. Не полінуйтеся робити записи – і краще засвоїте отримані знання.
   
 4. Не відволікайтеся. Дуже важливо сконцентруватися на навчанні, не піддаватися спокусі «на хвилинку» відкрити сторінки соціальних мереж, взяти участь у чаті з друзями або зробити телефонний дзвінок, який може почекати. Уявіть, що ви в аудиторії, перед вами викладач і ви не можете відволікатися.

Вчити мови в дистанційному форматі просто, якщо ви будете прислухатися до порад, перерахованих вище, і сфокусуєтеся на досягненні бажаного результату.