На що звертати увагу під час пошуку англійського інтенсиву
в Харкові?

Іноземну мову хочуть знати всі, але що робити тим, кому не пощастило з учителем у школі? Відвідування англійського інтенсиву в Харкові – це хороша можливість вивчити іноземну мову, отримати додаткові знання, поліпшити рівень комунікації, перейти на більш високооплачувану роботу. Інтенсивні курси пропонує багато мовних шкіл. Як вибрати інтенсивні курси англійської в Харкові, на що звертати увагу та якими критеріями керуватися?

Пропонуємо кілька підходів, які допоможуть вам визначитися з курсами англійського інтенсиву в Харкові.

 1. Скористатися порадами та рекомендаціями знайомого вчителя англійської, якщо ви школяр, або думкою колег з роботи, які навчалися на курсах інтенсивної англійської в Харкові.
   
 2. Самостійно переглянути інформацію про інтенсивні курси в Харкові, занурюючись у тему. Для цього необхідно виділити час, вести записи, звертаючи увагу на програми і режим навчання, вартість занять.
   
 3. Бажано керуватися відгуками студентів. Їх можна прочитати на спеціалізованих сайтах інтенсивних курсів, у соціальних мережах або розпитати студентів, записавшись на пробне заняття.

Пробне заняття – це урок, який проводиться індивідуально або в групах. Студент отримує можливість відвідати одне заняття та познайомитися з викладачем, аудиторією, в якій навчатиметься, членами групи. Часто на першому пробному занятті намагаються знайти однодумців, друзів, з якими зручно та комфортно не тільки займатися, а й разом діставатися до курсів або мовної школи.

На що звертати увагу при пошуку англійського інтенсиву в Харкові?
Вибираємо англійський інтенсив у Харкові разом

Підходи можуть бути й іншими. Ми перерахували ті, які вважаємо найбільш важливими й ефективними для вибору інтенсивного курсу англійської мови в Харкові.

4 правила, які допоможуть посилити ефект від занять на курсах:

 1. Не поспішайте. Це головне правило всіх, хто хоче підібрати курси англійської з хорошою програмою навчання, які підійдуть за часом, допоможуть вирішити задачі, які ставите перед собою.
   
 2. Уважно вивчіть сайт школи або курсів англійської мови. Так ви зможете більш детально розглянути, як проходить процес навчання, чи підійде вам графік занять, чи зможете познайомитися дистанційно з викладачем.
   
 3. На сайтах мовних шкіл є портфоліо педагогів з їхніми досягненнями, вказані регалії, наявність сертифікатів, а також досвід викладання.
   
 4. Якщо є можливість, відвідайте перше пробне заняття, поспілкуйтеся з педагогом. Попередньо визначте свій рівень знання англійської, щоб розуміти, яка програма курсу вам підходить. Можливо, вам потрібно проходити інтенсивні курси англійської мови в Харкові індивідуально, а не в групі.

Із таким підходом ви можете визначитися з програмою навчання та вибрати школу або курси англійської, після проходження яких отримаєте максимальний результат і можливість реалізувати свої плани.