На що звертати увагу, обираючи курси
англійської мови

Хочете вивчити іноземну мову на курсах? Пропонуємо ключові моменти, на які необхідно звернути увагу, вибираючи курси англійської в Києві. Це допоможе вам визначитися з вибором і якомога раніше почати навчання.

При пошуку курсів англійської обов'язково звертайте увагу на графік своєї роботи, місце розташування школи, а не тільки на вартість занять.

Параметри, яким мають відповідати курси англійської мови

Пропонуємо список обов'язкових параметрів, яким мають відповідати мовні курси, щоб ви залишилися задоволені якістю викладання й отримали бажаний результат.

1. Наявність у мовній школі умов для дистанційної роботи

Сьогодні, при повній інформатизації суспільства, не можна ігнорувати відсутність можливості працювати з викладачем дистанційно. Сайт курсів має містити не тільки блоки матеріалів для швидкого пошуку потрібної інформації, а й зручний онлайн-кабінет для занять, платформу для спілкування між викладачем і студентами, самостійної роботи студентів у позанавчальний час.

2. Викладачі мовних курсів англійської повинні вести активну роботу

Кращі викладачі записують відео, публікують пости з лайфхаками, порадами та рекомендаціями, якими можуть користуватися не тільки студенти школи, а й усі охочі.

На що звертати увагу, обираючи курси англійської мови
Як вибрати курси англійської мови: підказки

3.Безкоштовний пробний урок

Після реєстрації на платформі вам має прийти запрошення на перший пробний безкоштовний урок. До початку занять відбувається тестування рівня на знання англійської мови.

4. Познайомтеся з викладачем

Це повинен бути педагог, який має спеціальну педагогічну освіту або вузькопрофільні з правом викладання. Дізнайтеся, чи є у викладача сертифікати, що підтверджують рівень володіння мовою. На сторінці знайомства вивчіть інформацію, сертифікати, дипломи, кількість занять, проведених педагогом. Дізнайтеся, чи є успіхи у студентів після закінчення курсу.

Особливості програм вивчення англійської на мовних курсах

Неспеціалісту важко розібратися в програмах навчальних курсів, але сам факт їх наявності говорить про професійний підхід до організації навчання. Зверніть увагу на назву програми. Більшість курсів англійської мови використовує програми, засновані на власному досвіді роботи зі студентами різних потоків мовних курсів.

Часто викладачі курсів публікують інформацію з різних напрямів своєї діяльності, методичні матеріали, що дозволяють визначити якість навчання. Зверніть увагу, чи використовуються на заняттях інтерактивні технології, прийоми і методи роботи, робота в групах, парах, «мозковий штурм». Це означає, що на таких заняттях цікаво і корисно бути присутнім, оскільки вони проходять з використанням активних форм навчання, що дозволяють швидко освоїти теоретичний матеріал і закріпити його на практиці.

Вивчіть уважно відгуки про мовні курси в мережі. Як показує практика, люди з радістю залишають негативні коментарі й рідше позитивні відгуки, тому читайте вибірково. Іноді достатньо прочитати 4 або 5 відгуків, щоб зрозуміти й оцінити якість роботи мовної школи англійської та її викладачів.