Недорогі курси англійської онлайн, які завжди
під рукою

Смартфон завжди з нами: ми пишемо повідомлення, телефонуємо, гортаємо стрічку соціальних мереж, читаємо книги й так далі. Плюс до всього у нас є можливість проходити недорогі курси англійської онлайн за допомогою смартфона або ж користуватися безкоштовними програмами для вивчення мов. Зараз експрес-курси англійської мови онлайн пропонують безліч різних додатків, які дозволяють не втрачати час даремно дорогою на роботу, в заторах або чергах, під час очікування зустрічі тощо. Із ними вивчати англійську мову цікаво та по-справжньому захопливо.

Безкоштовні програми для вивчення англійської
Завжди можна поліпшити свій результат за допомогою коротких щоденних тренувань

Безкоштовні додатки для вивчення англійської

 

1. Wlingua

Прекрасний спосіб доповнити прискорене навчання на доступних курсах англійської онлайн. Додаток розроблений як для новачків, так і для тих, хто займається англійською вже не перший рік. Під час реєстрації необхідно пройти тест, який допоможе визначити ваш рівень знань. Загалом у цьому додатку міститься більше 600 уроків, які присвячені різним правилам, темам і частинам мови. Уроки доповнюються яскравими картинками, різними довідниками, а також всілякими матеріалами для самостійного вивчення. У процесі навчання на недорогих курсах англійської онлайн, доповнюючи уроки цим додатком, ви зможете досягти результатів значно швидше.

 

2. How to speak English

Це безкоштовний додаток, який був створений у 2014 році. Він стане прекрасним доповненням для людей, які проходять прискорені доступні курси англійської онлайн. З його допомогою можна раз і назавжди забути про акцент завдяки спеціальним вправам.

 

3. Hello English

Програма допоможе закінчити інтенсивні доступні курси англійської онлайн з максимальною ефективністю та високим результатом. Тут можна вивчати граматику, перекладати тексти, збільшувати свій словниковий запас. Перед початком роботи з цим додатком вже потрібно знати основні лексичні структури – він навряд чи підійде для людей, які тільки починають вивчати мову. У цьому додатку – аудіокниги, сучасні новини, різні інтерактивні ігри та багато іншого. Доступна як безкоштовна версія, так і недорогі онлайн-курси англійської, де немає реклами та відкрита вся додаткова інформація. Додаток буде прекрасним вибором для людей із середнім і високим рівнем знань мови, які проходять доступні онлайн-курси англійської.

 

4. ED Words

Доступний інтенсивний онлайн-курс англійської, який допоможе запам'ятовувати нові слова, розширюючи лексичний запас. Він стане прекрасним вибором для новачків, а також людей із рівнем англійської вище середнього. Програма інтуїтивно зрозуміла, містить 350 тематичних добірок слів. Також є можливість відслідковувати прогрес і набирати бонуси за досягнення. Якщо доповнювати цим додатком недорогі онлайн-курси англійської, то результати не змусять на себе чекати.

 

5. Duolingo

Це доступний онлайн-курс англійської, який розроблений спеціально для новачків. Навчання починається з базових слів, речень і фраз. Тим, хто вже деякий час займається вивченням іноземної, за допомогою цього додатка можна збільшити свій словниковий запас, поліпшити письмо, позбутися акценту.