Онлайн - англійська з носієм мови – навчання з
іноземним викладачем

Якщо запитати, який спосіб вивчити іноземну мову найбільш ефективний, більшість відповість, що це максимальне занурення в мовне середовище. На жаль, вивчаючи англійську онлайн, ви не зможете повністю оточити себе іноземною мовою, але можна наблизитися до цього, якщо спробувати англійську онлайн із носієм мови. Тут є два варіанти – учитель, який володіє вашою рідною мовою, або ж педагог, який не розмовляє нею зовсім. Щоб ви не обрали, вивчаючи англійську онлайн з носієм, ви будете чути іноземну мову 99% часу. З одного боку, це величезна перевага, яке гарантуватиме прекрасні результати, з іншого – хитра пастка, потрапивши в яку, ви можете «нахапатися» шкідливих мовних звичок. Але якщо грамотно підійти до навчання онлайн - англійської з носієм мови, багатьох помилок можна уникнути.

 

Щоб практикувати усну мову, читання та письмо, вивчити нові слова та фрази, не обов'язково навіть записуватися на курси. Можна просто познайомитися з іноземцем в одній з численних соціальних мереж і на інших сайтах. Але тільки на заняттях з англійської з носієм онлайн професійний учитель дасть вам дійсно якісну базу знань, навчить правильно говорити, писати і навіть думати нерідною мовою. І, як показує практика, на дистанційне навчання з іноземним викладачем більшість людей погоджується без роздумів. На це є кілька причин.

 1. Онлайн - англійська з носієм мови не включає безпосереднього контакту з учителем. «А раптом він до мене звернеться, а я його не розумію? Я не зможу сказати жодного слова й буду виглядати бовдуром», – ця та багато інших думок турбують тих, кому раніше не доводилося спілкуватися з іноземцями. Але коли вас розділяє екран комп'ютера й ви перебуваєте в максимально комфортній для себе обстановці, це дозволяє розслабитися та почуватися більш впевнено. 
   
 2. Навчання з англомовним викладачем – це швидкий стрибок до більш високого рівня володіння іноземною мовою. Навчальний процес повністю проходить англійською, що дозволяє поліпшити скіли в максимально короткий термін.

Онлайн - англійська з носієм мови

Але одного лише вчителя-іноземця недостатньо. Викладача завжди потрібно ретельно обирати, особливо коли справа стосується англійської з носієм мови онлайн. Тут теж є «підводні камені», яких слід уникати. Щоб навчання проходило максимально комфортно, переконайтеся в декількох речах.

 1. Учитель є професійним педагогом. Англійська онлайн із носієм, який виступає в ролі викладача – це перш за все навчання. Записавшись на курси, ви маєте на меті не тільки поспілкуватися, але й дізнатися про особливості мови, вивчити граматику, лексику, мовні конструкції тощо. Тільки людина з відповідною кваліфікацією може дати якісні знання.
   
 2. Доступ в інтернет і апаратура (динаміки, навушники) працюють без перешкод. Це необхідно, щоб ви добре чули вчителя, помічали акцент і змогли перейняти грамотну мову.
   
 3. Мова викладача чиста й зрозуміла. Оскільки англійська є для вчителя рідною мовою, він спілкується нею вільно, але може не помічати якихось огріхів. Використання сленгу допустиме й навіть вітається, але педагог у жодному разі не повинен «ковтати» букви, неправильно розставляти наголоси, нехтувати правилами граматики та фонетикою.