Онлайн-курси англійської мови з носієм: руйнуємо мовний бар'єр за
допомогою кіно

Практично будь-яка сучасна онлайн-школа англійської, яка викладає іноземну в експрес-режимі, радить доповнювати онлайн-уроки англійської з носієм мови самостійними вправами. Це не тільки домашня робота, короткі тести й читання книг, але й фільми, які мотивують і дарують хороший настрій. Навіть звичайний перегляд кіно допомагає швидше подолати мовний бар'єр і позбутися страху спілкування.

Онлайн-курси англійської мови з носієм
На онлайн-курсах англійської мови з носієм можна обговорювати улюблені фільми

Фільми, що допомагають подолати мовний бар'єр

Викладачі інтенсивних онлайн-курсів англійської мови з носієм створили список фільмів, які спростять процес навчання.

 

1. Реальне кохання / Love Actually (2003)

Цей фільм припаде до душі справжнім романтикам, які проходять онлайн-курси англійської мови з носієм і хочуть швидше подолати мовний бар'єр. Він буде мотивувати глядача на досягнення нових цілей. В історії – кардинально різні персонажі, починаючи від прем'єр-міністра та закінчуючи акторами фільмів для дорослих. Звернути увагу варто на письменника з Англії, який пережив зраду коханої жінки, але при цьому відчув до себе симпатію дівчини, яка на нього працює. Дівчина, яка прибула з Португалії, говорить тільки за допомогою жестів. Коли вона приймає рішення їхати на батьківщину, головний герой починає вивчати ази португальської мови та вирушає слідом за нею, щоб просити її руки.

 

2. Кохання зі словником / Broken English (2007)

Напевно більшість тих, хто відвідує курси англійської мови з носієм онлайн, знає про цю картину. Вона розповідає про 30-річну жінку. Усі подруги заміжні, виховують дітей, а її життя все ніяк не складається. І ось вона зустрічає молодого француза з усіма особливостями менталітету, з якими їй доведеться змиритися або залишитися одній.

 

3. Іспанська-англійська / Spanglish (2004)

Викладачі інтенсивних онлайн-уроків англійської з носієм мови радять звернути увагу на цю картину. Вона оповідає про забезпеченого американця, в будинку якого з'являється економка з Мексики. Та досить швидко й успішно долає мовний бар'єр – прекрасний приклад для наслідування та мотивації учнів.

 

4. Моє велике грецьке літо / My Life in Ruins (2009)

Хороший вибір для тих, хто проходить експрес-уроки англійської з носієм мови онлайн. Фільм розповідає про американку грецького походження, яка вирушає до Греції та починає роботу екскурсоводом. Через кілька місяців життя там героїня вирішує знову повернутися до США, де все звично та знайомо. Але остання екскурсія кардинально змінює її життя і відкриває перед нею нові можливості. Стрічка мотивує студентів, які проходять уроки англійської з носієм мови онлайн, і вчить приймати правила життя в новій країні.

 

5. Лашкаво прошимо! / Bienvenue chez les Ch'tis (2008)

Якісний фільм про мовний бар'єр. Як ви зрозуміли, він французькою мовою, тому не зовсім підходить людям, які відвідують онлайн-уроки англійської з носієм мови в прискореному режимі. Але його можна подивитися з субтитрами або в дубляжі. Це комедія, головний герой якої опиняється на іншому кінці своєї рідної країни. Тривале службове відрядження перетворюється на справжнє пекло, адже йому необхідно навчитися розуміти складний діалект і знаходити спільну мову з мешканцями своєї ж країни.