Онлайн-курси з вивчення англійської мови – словники
в допомогу

Паперові словники вже давно пішли на другий план, в наших смартфонах завжди є мінімум Google Translate. А ті, хто відвідує онлайн-курси з вивчення англійської мови, точно знайомі ще з кількома інтерактивними перекладачами, додатками й інтернет-словниками. Вчити англійську онлайн з їх допомогою приємніше та цікавіше.

Переваги онлайн-словників

  1. Потрібне слово в онлайн-словнику можна знайти за лічені секунди.
  2. Пропонують кілька варіантів перекладу слова або пояснення, а також приклади використання. У них можна не тільки подивитися транскрипцію, а й послухати правильну вимову.
  3. Такі словники завжди під рукою, вони доступні на будь-яких пристроях з інтернетом і безкоштовні.

Онлайн-курси з вивчення англійської мови з використанням словників

Інтерактивні словники, корисні на онлайн-курсах англійської мови для дорослих


1. Oxford English Dictionary

Студентам онлайн-курсів англійської мови для дорослих цей словник буде корисний тим, що в ньому, крім поширених визначень того чи іншого слова, представлені різноманітні приклади вживання в контексті й список синонімів. Крім цього, тут можна прослухати як британську, так і американську вимову слова, яке вас цікавить. Якщо вам потрібно ознайомиться зі словом докладніше, ви можете прочитати про його походження та вживання.
 

2. Cambridge Dictionary

Самостійна робота на онлайн-курсах англійської мови для дорослих буде проходити відчутно легше з використанням цього словника. У ньому подається не тільки тлумачення слова, але і його переклад, якщо вам усе ще важко вчити лексику без точного визначення слова рідною мовою. Тут є і розділ, присвячений граматиці, який можна використовувати в якості базового підручника. Також сайт публікує слово дня й добірку неологізмів. Словник прекрасно підійде для студентів курсів із вивчення англійської мови онлайн всіх рівнів.
 

3. Dictionary.com

Дуже корисний сайт для студентів онлайн-курсів англійської мови для дорослих. Тут маса актуальної лексики, сленгу, неологізмів. На кожне слово пропонується кілька найпоширеніших визначень, звуковий супровід, транскрипція, історія виникнення, синоніми. Слова розділені за алфавітом і тематичними категоріями. На сайті публікується слово дня плюс тут ви знайдете ігри для вивчення і закріплення нової лексики. Радимо обов'язково користуватися під час курсів із вивчення англійської мови онлайн.