Онлайн - школа вивчення англійської мови – у навчанні всі
засоби згодяться

Здається, що в наш час нікого не здивуєш знанням англійської, адже кожен хоч трохи нею говорить. Так, початковим рівнем навряд чи є шанси когось вразити. А ось на тих, хто вільно говорить англійською, читає і грамотно пише, дивляться, як на геніїв. Мимоволі замислюєшся, в чому секрет упевнених спікерів? Немає одного конкретного способу, завдяки якому новачок за короткий термін стане поліглотом. І це добре, тому що у вас є вибір:

 • вчити англійську онлайн самостійно;
 • займатися з репетитором індивідуально;
 • записатися на мовні групові курси в онлайн - школі вивчення англійської мови.

Що б ви не обрали, це принесе свої плоди з часом.

Онлайн - школа вивчення англійської мови

Вивчення англійської мови в онлайн - школі – це цікаві та захопливі заняття з висококваліфікованим викладачем у колі однодумців:

 • практичні заняття з носіями мови;
 • сучасні підручники та онлайн - платформа для навчання англійської;
 • інтерактивні уроки в невимушеній атмосфері. 

Запитаєте, невже завдяки цьому новачкові можна підвищити свій рівень? Так і ще раз так! Онлайн - школа вивчення англійської мови розробляє курси, спираючись на здібності й бажання студентів. Вам потрібно вибрати відповідну програму та навчатися, переходячи від простого до складного. А все необхідне для занять і самостійної роботи буде в цілодобовому доступі на онлайн - платформі для навчання англійської. 

Якщо ви займаєтеся в дистанційному форматі, то з правильними інструментами і методами уроки можуть бути дійсно цікавими. Існує безліч зручних і цікавих онлайн - платформ для навчання англійської, які допоможуть вам поліпшити ваші мовні навички.

 1. Kahoot! – ідеально підходить для дистанційного навчання та самонавчання. Це онлайн - платформа для навчання англійської, яка дає користувачам інструменти для створення власних тестів на знання граматики й словникового запасу. 
   
 2. Quizlet – це простий інструмент для вивчення нових слів. Онлайн - платформа для навчання англійської дозволяє користувачам налаштовувати або створювати свої власні набори лексичних карток, а також ділитися ними за посиланням або в Google Classroom.
   
 3. Storybird – прекрасний ресурс для тих, хто хоче розвивати навички читання й письма. Тут ви знайдете колекцію творів, за якими користувачі можуть створювати свої історії. Це можуть бути прості книжки з картинками або більш довгі розповіді, що робить платформу зручною як для дітей, так і для дорослих.

Скільки часу вам знадобиться, щоб вивчити мову, залежить від багатьох речей:

 • ваш поточний рівень англійської;
 • якого рівня ви хочете досягти за результатом курсу онлайн - школи вивчення англійської мови (для більшості людей достатньо середнього рівня);
 • чи вчили ви іноземні мови раніше;
 • наскільки наполегливо ви займаєтеся;
 • наскільки часто практикуєтеся тощо. 

Важко оцінити, скільки часу вам потрібно, щоб вивчити англійську мову. Але пам'ятайте: чим раніше ви почнете, тим краще!