Онлайн-урок англійської дешевше й ефективніше – міф
чи реальність?

Незважаючи на популярність онлайн-навчання, багато хто досі сприймає його досить скептично. Людям здається, що без особистої зустрічі з викладачем вони не зможуть опанувати граматику, вивчити нові слова, відточити вимову. Однак ми стверджуємо, що подібні судження не мають абсолютно жодних підстав, оскільки онлайн-уроки проходять так само, як і звичайні. Більш того, онлайн-формат вивчення англійської мови відрізняється масою переваг, про що свідчать відгуки людей, які навчалися дистанційно.

Скільки коштує онлайн - урок англійської?

Головною перевагою вивчення мови в онлайн-форматі є низька вартість уроків. Багатьох це насторожує: мало плачу – значить, мало отримаю? Зовсім ні. Подібне зниження ціни пов'язане виключно з тим, що для проведення онлайн - уроків мовній школі не доводиться оплачувати оренду приміщень.

Наприклад, у нашій мовній школі ви можете пройти інтенсивне навчання англійської лише за 950 грн на місяць. Одне заняття буде коштувати 55 грн, тоді як за тиждень проводиться 4 заняття.

 

Онлайн-урок англійської дешевше й ефективніше – міф чи реальність?

 

Згідно з відгуками, є у інтернет-навчання й інші важливі переваги.

1. Економія часу

Люди, які вчили англійську онлайн, залишають відгуки про цінності таких уроків у плані економії часу. Адже їм не доводилося витрачати час на поїздку до мовної школи та назад, а знання вони отримували ті ж самі, що й в офлайн-форматі. При цьому коштують такі уроки англійської мови дешевше.

2. Постійний доступ до навчальних матеріалів

На класичних уроках з англійської мови студенти часто вчаться за роздатковими матеріалами, які після заняття залишаються в школі. Але варто відвідати онлайн - урок англійської, і ви одразу відчуєте різницю – всі використані матеріали назавжди залишаться в доступі.

3. Відсутність пропусків

Оплачуючи вартість онлайн-занять, ви будете точно знати, що відвідайте кожне з них. Адже бути присутнім на уроці можна навіть перебуваючи у відрядженні.

Хто вчив англійську онлайн: відгуки

Знайти відгуки людей, які пройшли онлайн-навчання англійської мови, дуже просто. Використовуйте для цієї мети онлайн-карти й соціальні мережі. На картах слід шукати відгуки відповідно до локації головного офісу школи, а в соціальних мережах – за хештегом, а також на сторінці школи.

Достовірні відгуки можна отримати від друзів, які навчалися онлайн. Вони точно скажуть, чи варто йти на подібні уроки англійської мови.