Онлайн - заняття з англійської мови: чи потрібно
робити домашку?

Онлайн - заняття з англійської мови дуже актуальні серед сучасних і активних людей. Але дорослі студенти, вивчаючи англійську онлайн, асоціюють домашні завдання зі школою. А в школі майже завжди вправи, які задавали додому, були однотипними та нецікавими. Тому в студентів онлайн - занять з англійської мови виникає питання про те, чи потрібні взагалі домашні завдання і чи є від них користь.

Онлайн - заняття з англійської мови

Для чого потрібна домашка після занять онлайн з англійської мови

Онлайн - заняття з англійської мови проходять двічі-тричі на тиждень. Студенти активно вивчають нову інформацію, яка залишається, перш за все, в короткостроковій пам'яті. Для того щоб закріпити пройдений матеріал, необхідно його повторити. Саме в цьому і важливість виконання домашнього завдання під час онлайн - навчання.

Варто відзначити, що ті знання, які були отримані під час онлайн - занять, забуваються, в середньому, через 15 годин після закінчення уроку. Саме тому переходити до домашнього завдання варто наступного дня, тим самим розтягуючи процес закріплення матеріалу. Так він точно залишиться в пам'яті.

Сучасні мовні школи, що надають послуги онлайн - навчання, пропонують домашні завдання, які тільки збільшують інтерес до уроків і саморозвитку. Це може бути цікавий квіз або тест, перегляд фільму, англомовного телевізійного шоу або навчального відеоролика, розгадування кросворду або ж прочитання короткої статті на близьку вам тему. Викладачі підбирають зміст і обсяг домашніх завдань залежно від кінцевої мети навчання та вашого прогресу. До того ж, такі вправи можна поєднувати з поїздкою в громадському транспорті, обідньою перервою або взагалі сприймати, як розвагу після робочого дня.

Чи можливе вивчення мов онлайн без домашніх завдань?

Заняття з англійської онлайн без домашніх завдань можливі. Але в цьому випадку доведеться мати справу з кількома труднощами.

  1. Збільшення фінансових витрат і часу. За відсутності роботи над помилками та додаткових завдань складні теми засвоюються набагато гірше. У результаті – прогрес уповільнюється, а процес навчання може затягнутися.
     
  2. У разі відсутності очікуваних результатів виникне відчуття розчарування, особливо якщо курси даються вам непросто. На експрес-курсах важко запам'ятовувати і засвоювати всю нову інформацію, її обов'язково потрібно повторювати.

Пам'ятайте, що домашні завдання в сучасних мовних онлайн - школах передбачають цікаві вправи та завдання, що дозволяють закріпити пройдений матеріал і досягти високих результатів.