Онлайн - заняття з англійської мови: тренуємо пам'ять за
допомогою спілкування

Пам'ять – річ непередбачувана. Людина може на все життя запам'ятати дату Куликовської битви, але в обід забути, що їла на сніданок. Важко доводиться, коли ви вчитеся чогось нового. Наприклад, вивчаєте англійську онлайн. Багато нової інформації, яку необхідно розкласти по поличках: слова, граматика, вимова й так далі. Начебто матеріал, за яким ви займалися на онлайн - занятті з англійської мови, ви засвоїли, але не можете згадати наступного дня. Необхідно зазирати в тексти, словник та список правил неодноразово. Одразу після повторення ви легко можете відтворити вивчений матеріал. Через 5-7 хвилин це вже не так просто. Через 1-2 години згадати інформацію буде ще складніше. А через місяць? А що залишиться в пам'яті через рік?

 

Важко запам'ятати те, чим ви не користуєтеся в повсякденному житті. Тому найкращий спосіб вивчити іноземну мову – це не тільки повністю зануритися в процес навчання, а й знайти застосування отриманим знанням. Вивчення англійської онлайн із носієм мови дає можливість не тільки практикувати розмовний навик і сприйняття мовлення на слух, а й назавжди запам'ятати вивчений матеріал. Але якщо ви тільки починаєте вивчати англійську, то ось кілька ефективних способів тренувати пам'ять.

  1. Використання стікерів і карток. Вас всюди оточують предмети, тому намагайтеся запам'ятати їх значення англійською. Так ви поповните свій лексичний запас побутовими термінами. Якщо цей спосіб вам здається примітивним, то використовуйте додаток QUIZLET на смартфоні. Складайте власні картки зі словами, які зустрічалися вам на онлайн - занятті з англійської мови. У QUIZLET є безліч вправ, які підійдуть саме вам.
     
  2. Складання простих фраз із новими словами. Нове слово іноземною мовою, навіть якщо ви його добре запам'ятали, саме по собі марне. Його потрібно використовувати як інструмент комунікації. Спробуйте пояснити його значення хоча б рідною мовою, а потім запишіть кілька простих речень англійською. Поступово ускладнюйте собі завдання: складайте більше речень, робіть їх довшими.
     
  3. Навчання за допомогою картинок і асоціацій. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Наш мозок краще сприймає нову інформацію візуально, тому на онлайн - занятті з англійської мови часто застосовують методику запам'ятовування нових слів за картинками.
     
  4. Розбір слів за складом. В англійській мові часто одне слово складається з декількох. Наприклад, ви назавжди запам'ятаєте слово «waterfall» (водоспад), якщо розіб'єте його на слова «water» (вода) і «fall» (падати). Також намагайтеся запам'ятати поширені суфікси (-able, -ly, -ent, -tion, -ive) і префікси (un-, dis-, con-, micro-). Завдяки цьому ви зможете здогадатися про значення нових для вас слів.

Онлайн - заняття з англійської мови

Щоб будь-яка справа була успішно доведено до кінця, необхідно, щоб під рукою були всі засоби. Викладачі на онлайн - заняттях з англійської мови допомагають кожному учневі вивчати будь-яку тему з упевненістю й цікавістю. Уроки розроблені за сучасною комунікативною методикою, яка дозволяє полегшити запам'ятовування матеріалу. Вивчення англійської онлайн з носієм мови відбувається поетапно, починається з простих тем. Це допомагає мотивувати учнів продовжувати роботу, повірити в те, що вивчити іноземну мову їм під силу. Поступово вивчення англійської онлайн з носієм мови ускладнюється. Викладач дає не тільки матеріал, але й хороші інструменти для вивчення нової мови. До того ж, часто вивчення англійської онлайн з носієм мови проходить в ігровому форматі з додатковими практичними вправами, які допомагають сприймати мову на слух і позбутися акценту.