Online навчання англійської мови починається з
перевірки знань

Знання іноземної мови завжди в пошані. Тому багато хто намагається постійно вдосконалювати свої навички та вчить англійську онлайн. Якщо ви тільки починаєте вчитися і підбираєте відповідний курс, необхідна впевненість у тому, що ваші заняття будуть продуктивними й ефективними. Online - навчання англійської мови починається з перевірки вашого рівня. Тести проходять не тільки початківці, а й досвідчені студенти. Це потрібно для того, щоб вам правильно підібрали курс, адже всі вони різні. 

Якщо ви хочете опанувати англійську онлайн з нуля, то можете спочатку пройти найпростіший тест, щоб зрозуміти, наскільки комфортним для вас буде такий формат навчання. Можливо, новачкам слід почати з індивідуальних занять із репетитором, який буде повністю контролювати процес. А до навчання англійської мови online можна повернутися, коли ви матимете базу. 

 

Проходження тесту на знання англійської обов'язкове для новачків. Не поспішайте панікувати, в цьому немає нічого складного. Залежно від вашого рівня ви можете обрати:

  • тести з простими інтерактивними завданнями для початківців;
  • міжнародні лексичні тести для більш просунутих рівнів;
  • цікаві психологічні лінгвіст-тестування, де розкривається багато секретів англійської мови. 

Ви не тільки оцінюєте свої лінгвістичні здібності, а й отримуєте готові рішення з різних питань. Періодичне проходження тестів на перевірку знань дуже допомагає вивчити англійську онлайн.

Сучасні тести не перевантажені складними запитаннями, над якими ви міркуєте годинами. Вони допомагають вивчити англійську онлайн із початкового до просунутого рівня. 

Online - навчання англійської мови починається з перевірки знань

Якщо новачки в англійській злегка побоюються тестів, то студенти з середнім і просунутим рівнем час від часу проходять такі тести із задоволенням. Тести – це не тільки перший крок до навчання online англійської мови. Це також корисне тренування вашої пам'яті. Якщо постійно вивчати новий матеріал без самоперевірки, ви не зрозумієте, на якому етапі вивчення англійської ви перебуваєте. Крім того, якщо у вас немає можливості практикуватися, крім занять з online - навчання англійської мови, це хороший спосіб перевірити свій словниковий запас і поповнити його. Адже від лексикону залежить те, наскільки впевнено ви можете говорити і зрозуміло висловлюватися, читати й писати. Якщо визначити обсяг слів, то вивчити англійську онлайн простіше. 

Студенти з початковим рівнем можуть проходити україно- чи російсько-англійські тести для перевірки знань. Але студенти із середнім і просунутим рівнем цілком можуть перевірити свої знання і без підказок рідною мовою. Велика кількість англомовних ресурсів пропонує різноманітні тести на граматику і лексику. 

Наприклад, на сайті Allthetests.com є категорія Language Tests. Тут представлені різноманітні тести та вікторини, за допомогою яких ви можете перевірити свій рівень володіння англійською мовою:

  • English as mother language – для носіїв мови, які хочуть перевірити свою грамотність;
  • English as second language – для іноземців, які вчать англійську.

Кожен, хто вивчає іноземну мову, може перевірити свої навички в англійській, німецькій, французькій та інших мовах.