Online уроки англійської з повним зануренням без «відриву» від
звичайного життя

Вивчення іноземних мов потрібне як ніколи. Для нас стали доступні інтерактивні підручники, відео- й аудіоматеріали для самостійного навчання. А уроки англійської онлайн настільки різноманітні й ефективні, що охочих стає більше з кожним днем. За запитом у пошуковому рядку можна знайти великий список курсів і вибрати ті, які будуть відповідати вашим цілям і фінансовим можливостям. Якщо ви вчили англійську мову в школі, але хочете підвищити свій рівень, то запишіться на online - уроки англійської. В їх ефективності ви переконаєтеся одразу ж після першого заняття. 

Студенти, які регулярно займаються з викладачем за сучасними матеріалами, досягають високого рівня володіння мовою за порівняно короткий час. Уроки розмовної англійської для початківців онлайн допомагають:

  • урізноманітнити мову й поповнити словниковий запас;
  • використовувати англійську мову в різноманітних ситуаціях;
  • ясно висловлювати свою думку англійською;
  • грамотно вести листування з носіями мови тощо. 

Щоб досить вільно розмовляти англійською на професійні й побутові теми, необхідно навчитися сприймати мову носія на слух. Спочатку важко розуміти англійську мову, тому не соромтеся попросити співрозмовника повторити речення. На уроках англійської online ви навчитеся правильно просити когось повторити сказане. 

Online - уроки англійської з повним зануренням

Уроки розмовної англійської для початківців онлайн – виправляємо помилки та долаємо мовний бар'єр

Набуті навички хочеться випробувати на практиці якомога швидше. Студентам із початковим рівнем після першого online - уроку англійської необхідно закріпити вивчену лексику. І це дуже незручна ситуація, коли ви не можете підтримати бесіду з носієм мови не тому, що забули слова та правила побудови речень, а не розібрали, що сказав ваш співрозмовник. Живе спілкування англійською мовою не можна порівняти з тим, що ми чуємо по радіо й телебаченню. Розмовляючи з вами, носій мови не замислюється про те, щоб чітко проговорити кожен звук. Він спілкується з вами в природній манері. Ось чому важливо на онлайн - уроках розмовної англійської для початківців приділяти увагу практиці. 

Перетнути мовний бар'єр простіше, коли ви вмієте правильно ставити запитання своєму іноземному співрозмовнику. Ось кілька ключових фраз, які ви можете використовувати в ситуаціях, коли не почули або не зрозуміли сказане:

  • I'm sorry, I didn't quite catch that. 
  • Could you say that again?
  • I'm sorry, I still didn't get that.
  • One more time?
  • I can't hear a word you're saying.

Варто також враховувати, яку вимову англійської ви вивчаєте – американську чи британську. Найкраще, якщо на online - уроках англійської ви будете прослуховувати матеріали і з британською, і з американською промовою. Так ви навчитеся сприймати на слух різні акценти й ритміку мови. 

А ви знали, що англомовним іноземцям дуже подобається слов'янський акцент? Українці намагаються дуже чітко вимовити кожен звук і використовують паузи. Звичайно, більш досвідчений і впевнений у собі спікер говорить англійською мовою розслаблено і в природному темпі. Можливо, на перших онлайн - уроках розмовної англійської для початківців ви будете копіювати манеру вимови носіїв мови. Але з часом ваша мова стане більш живою.