Експрес курси англійської в Києві – плюси
та мінуси

Мільйони людей хочуть вивчити англійську мову, але з мінімальною затратою часу. З цієї причини практично кожні курси іноземної мови пропонують нові методики, як швидко вивчити англійську.

Однак наскільки вони ефективні? Пропонуємо розібратися, що представляють собою експрес курси англійської з їх перевагами та недоліками.

Експрес курси англійської в Києві: в чому плюси навчання

Експрес курси англійської в Києві: в чому плюси навчання

Прискорені курси англійської дозволяють нам отримати знання за короткий термін, що є головною перевагою таких курсів. Однак є й інші плюси інтенсивного вивчення англійської.

 • Висока швидкість навчання. Експрес курс вибирають саме ті, хто задається питанням, як швидко вивчити англійську, на кого чекає співбесіда іноземною мовою, здача міжнародного іспиту, зарубіжна поїздка тощо.
   
 • Використання нестандартних і передових методик викладання. Прискорені курси розмовної англійської мови найчастіше використовують mix-методики. Це можуть бути комунікативні методи, які включають роботу в парах, групах, діалоги, обговорення прочитаного або почутого і навчальні ігри. Project 12, наприклад, працює за методикою blended learning. Цей підхід передбачає навчання в групах і самостійне онлайн-навчання, що дозволяє максимально ефективно й інтенсивно пройти один рівень англійської лише за 3 місяці.
   
 • Занурення в англомовне середовище. Активне використання свого словникового запасу і постійне повернення до отриманих знань підказує мозку, що ці знання для вас важливі. Як наслідок, вам стає легше добути потрібну інформацію і використовувати англійську для своїх цілей.
   
 • Просте подолання мовного бар'єру. По суті, цей плюс випливає з двох попередніх. Постійне тренування розмовної мови та максимальне занурення в іноземну мову дозволяє легше і швидше висловлювати свої думки.
   
 • Невелика перерва між уроками. Як правило, курси розраховані на проведення занять близько п'яти разів на тиждень. Крім того, у курс також включені самостійне онлайн-навчання, відвідування додаткових занять і розмовних клубів із носієм мови. Так студенти постійно тримають англійську в голові та включені в освітній процес.
   
 • Відсутність пасивних уроків або нудної «відчитки» матеріалу. На занятті час використовується максимально ефективно. Інтенсивне навчання включає постійне застосування мови на практиці, використання якісних і різноманітних матеріалів, які постійно оновлюються і доповнюються, проводяться тести, що дозволяє отримати практично миттєвий фідбек за результатами.

Незважаючи на велику кількість плюсів, курси інтенсивної англійської не завжди хороші. Недоліки експрес курсів англійської в Києві ми розглянемо нижче.

Експрес вивчення англійської мови: в чому мінуси

Аналізуючи недоліки експрес курсів англійської, ми прийшли до висновку, що вони включають швидше незручності, ніж є мінусами. Розглянемо ці незручності більш детально.

 • Сам студент може бути не готовий до активного вивчення. Інтенсивні курси вимагають віддачі, тому що інформація надходить у великих обсягах. Також потрібно виділити значну частину свого вільного часу. Наприклад, вам потрібно буде присвятити п'ять вечорів на тиждень англійській мови. До того ж, доведеться займатися після роботи або навчання, виконувати завдання на вихідних.
   
 • Слабка підготовка з граматики. Під час експрес навчання граматика вивчається в той момент, коли вона необхідна для усного мовлення або розуміння друкованого тексту. Якщо ваша головна мета – підтягнути саме граматику, заздалегідь дізнайтеся про спеціалізацію курсів.
   
 • Інтенсивний графік навчання може спровокувати стрес. Студенти можуть бути не готові до величезного потоку інформації. Тут дуже велику роль грає професіоналізм викладача. Дійсно хороший викладач створює всі умови, щоб заняття проходили в потрібному темпі, але не втомлювали студентів. Якщо ви сумніваєтеся, чи підходять вам курси, відвідайте пробне заняття. Зверніть увагу на те, як викладач проводить урок. Якщо все заняття вчитель читає лекцію і говорить тільки сам, шукайте інші курси.

До недоліків експрес курсів часто відносять досить високі ціни. Насправді серед інтенсивних курсів є і недорогі. Наприклад, Project 12 пропонує якісний продукт за найнижчими цінами на ринку.

 

Як вибрати експрес курси англійської в Києві

Безумовно, курси прискореного вивчення англійської мови – це корисна та вигідна пропозиція. Однак при такій кількості варіантів на ринку інтенсивних курсів – як вибрати ті, що підійдуть саме вам? Пропонуємо звернути увагу на такі пункти.

 • Що кажуть студенти, які вже пройшли цей курс. Почитайте відгуки в соціальних мережах і на сайті, розпитайте своїх друзів і знайомих. Намагайтеся отримати максимальне уявлення про те, як проходять заняття і який кінцевий результат можна отримати.
   
 • Визначте, який час ви можете виділити на інтенсивне навчання. Зверніть увагу, що освоїти 1 рівень англійської за 1 місяць нереально. Проходження 1 рівня англійської займає зазвичай 2-4 місяці.
   
 • Підберіть зручний час занять. Це можуть бути ранкові заняття, вечірні заняття або заняття вихідного дня.
   
 • Дізнайтеся, яка кількість людей у групі. Оптимально, якщо в групі буде не більше 8 осіб.
   
 • Поцікавтеся кваліфікацією викладачів: їхньою освітою, чи є у них міжнародні сертифікати, досвід роботи.

Додатково пропонуємо класичні, але дієві поради, як швидко вивчити англійську: відвідайте безкоштовне пробне заняття, дізнайтеся про особливості методики викладання, ознайомтеся з підручником, дізнайтеся про додаткові заняття і бонуси.

Прискорене вивчення англійської мови в Project 12

Експрес курси англійської в Києві можуть значно і досить швидко підвищити ваш рівень володіння мовою. Якщо ви розумієте їх переваги в порівнянні зі звичайними курсами, ставите собі чіткі та зрозумілі цілі, то хороший результат не змусить себе довго чекати.

У Project 12 ми знаємо, як швидко вивчити англійську.

Прискорене вивчення англійської мови в Project 12

Ми надаємо всі інструменти для того, щоб зробити вивчення англійської мови максимально швидким і ефективним. Ми використовуємо сучасну методику змішаного навчання, що представляє собою мікс традиційного навчання в групах і самостійного онлайн-навчання. У студента Project 12 чотири уроки на тиждень: 2 з викладачами в групі + 2 самостійно, за допомогою онлайн-платформи 12 Tracks.

Наші студенти проходять один рівень за 3 місяці. Так ми опановуємо всю англійську за 12 місяців.

Приходьте на пробне заняття – і ми доведемо, що можна вивчити англійську швидко й ефективно!

Більше про те, як швидко вивчити англійську, читайте тут.