Плюси та мінуси експрес курсів англійської мови
в Києві

Сьогодні ми поговоримо про плюси та мінуси, на які звертають увагу студенти, які закінчили експрес курси. Це допоможе вам зрозуміти, який курс краще вибрати, щоб вивчити англійську мову.

Багато хто вибирає прискорені курси. Вони дозволяють за короткий термін вивчити матеріал, на який у студентів звичайних курсів йде півроку або рік.

Тримайте кілька лайфхаків, як швидко вивчити англійську.

Основні плюси експрес курсів англійської

 1. Крім високої швидкості навчання та використання сучасних методик викладання, експрес курс передбачає повне занурення в мовне середовище. Студенти багато говорять англійською, а це краще, ніж займатися самостійно, що дозволяє освоїти англійську за три місяці.
   
 2. Гарна мовна практика дозволяє швидко подолати мовний бар'єр. Завдяки максимальному зануренню студенти вчаться правильно висловлювати думки.
   
 3. Усі заняття експрес курсів англійської мови проходять з використанням інтерактивних технологій навчання. Уроки ефективні й цікаві.

Як бачимо, експрес вивчення має багато плюсів, але є і мінуси.

Основні плюси експрес курсів англійської
Плюси та мінуси експрес навчання

Мінуси експрес методів вивчення англійської мови

 1. Не всі студенти з самого початку готові інтенсивно займатися, підбирати час, відмовлятися від звичного для них способу життя.
   
 2. Буває так, що у студента слабка підготовка з граматики, часу на її вивчення на курсах англійської мови за експрес методом менше, ніж на інтенсивному курсі. Тому заздалегідь необхідно дізнатися про спеціалізацію курсів.
   
 3. З незвички людина може зазнати стресу. Великий потік інформації, постійне спілкування іноземною мовою часто втомлює. Це означає, що до експрес вивчення необхідно готуватися завчасно, щоб потім не було відторгнення.

На що звертати увагу, вибираючи курси англійської мови за експрес методом?

У Києві багато мовних шкіл, які пропонують експрес вивчення іноземної мови. Але як вибрати ту, яка підійде?

 • Читайте відгуки, коментарі, розпитайте у знайомих, друзів. У вас має бути сформовано загальне уявлення про курси та методики викладання, які використовують педагоги.
   
 • Ознайомтеся з програмою інтенсивного курсу. Вона має тривати 2-4 місяці. Зверніть увагу, що за 1 місяць вивчити цілий рівень мови практично неможливо.
   
 • У групі не має бути більше 8 студентів, щоб ви могли комфортно почуватися на заняттях.
   
 • Добре, якщо у викладача є міжнародні сертифікати, освіта й великий досвід роботи.

Тільки при такому підході ви зможете знайти хороші курси англійської з експрес підготовкою. Бажаємо вам удачі!