Практика англійської мови з носієм онлайн:
вивчаємо граматику

Той, хто обирає вивчення англійської онлайн, зацікавлений у тому, щоб урізноманітнити свої заняття, зберігаючи мобільність і гнучкість в організації навчання. Тому ми зібрали добірку порад, за допомогою яких додаткових вправ можна поліпшити знання граматики в англійській.

1. Якщо вам важлива практика англійської мови з носієм онлайн, то для поліпшення письмових навичок можна скористатися сервісами для онлайн-спілкування (italki). Це прекрасний варіант для тих, хто добре знає суху теорію і потребує закріплення наявних знань на практиці.

2. Важливо доповнювати заняття з основних курсів самостійною практикою. Для цього ідеально підійдуть навчальні програми. Якщо ви тільки починаєте вчити англійську або хочете відновити старі знання, маючи практику англійської мови з носієм онлайн, то вам ідеально підійде додаток Duolingo. Можливість покращувати всі види навичок, слухати англійську мову від різних носіїв, різноманітність форматів, зручність і мобільність – усе це про цей додаток.

Практика англійської мови з носієм онлайн: вивчаємо граматику

3. Якщо вас цікавить не просто онлайн - практика англійської мови з носієм, а фокус на граматиці, то варто звернути увагу на додаток English Grammar Test. У ньому ви знайдете десятки тестів на всі граматичні теми для рівнів від Beginner до Advanced. Важливо також, що якщо ви неправильно відповідаєте на якесь запитання тесту, перед вами одразу з'являється граматичне правило, і ви можете освіжити знання або вивчити щось нове. Додаток працює офлайн без інтернету, тому підійде для тих, хто не хоче втрачати час, поки їде в метро на навчання або роботу.

4. Можна вивчити всю граматику, але так і не розуміти, чим Past Simple відрізняється від Past Perfect. У такому випадку важливо звернути увагу на вправи, в яких потрібно визначити правильну форму дієслова. Виконуючи такі вправи, ви на практиці вчитеся розрізняти часи в англійській мові.

St. Paul’s Cathedral in London was ___ after the great fire of 1666.

a. build
b. builder
c. built
d. building

5. Ще один тип вправ, який допоможе вам подружитися з часом в англійській – це традиційна вправа «Розкрийте дужки».

My dad ___ (work) in a shop.
My sister ___ (not like) swimming.
This song is much ___ (good) than that one.

6. Вправи для словотвору – це чудовий спосіб поповнити словниковий запас і навчитися розрізняти базові правила граматики. Якщо ви тільки починаєте вчити мову, то такий тип вправ допоможе вам не плутатися під час перекладу речень. Вивчіть базові закінчення – і ви будете знати, як з іменника зробити прикметник, а з дієслова – іменник. Наприклад, іменники часто мають закінчення -ment, -ion, -ness, -ity, er, -or, -ist, -ian, прикметники: -able, -ible, -ive, -al, -ic, -ed, -ing, дієслова: -ise, -ate, -en, прислівники: -ly.

7. Вправи «Переробіть речення» теж дуже популярні. Вони допомагають поліпшити на практиці розуміння часів англійської та пасиву. З точки зору сенсу пасивний стан допомагає зрозуміти, чи має мовець вплив на ситуацію. Розуміння і використання цієї граматичної конструкції робить вашу мову більш різноманітною, а в окремих ситуаціях – і більш зрозумілою.

Steven Spielberg directed Jurassic Park.
Jurassic Park was directed by Steven Spielberg.