Прості способи вчити неправильні
дієслова онлайн

Коли ви вирішуєте вивчити іноземну мову, ви зустрічаєтеся з деякими аспектами, які важко пояснити навіть викладачеві вищої кваліфікації. Вивчення англійської онлайн – можливість знайти і спробувати безліч ефективних методик покращити свої знання і тут же застосувати їх на практиці. Головне – не зупинятися, якщо деякі способи вам не підійшли. Пробуйте далі й імпровізуйте! 

Якщо запитати у студентів, що найважче в навчанні, більшість відповість – вчити неправильні дієслова онлайн. Коли ви розберетеся в граматиці та в часах, ви натрапите на те, що порушує всі правила. Найважче – це навчитися їх розрізняти. Як зробити вивчення неправильних дієслів онлайн простим і ефективним? Є інтуїтивний, але дієвий спосіб зрозуміти, є дієслово правильним чи неправильним. Спробуйте скласти з ним речення та перевірте, чи комфортно вам від того, як воно звучить. 

Англійська мова зі своїми правилами іноді збиває з пантелику. Ви нарешті запам'ятали граматику, поповнили свій словниковий запас, знаєте конструкції, але потім з'являється таке слово як forbid (забороняти), яке потім перетворюється на forbad/forbade і forbidden. І що з цим робити? Це тільки один приклад для вивчення неправильних дієслів онлайн.

Вивчення неправильних дієслів онлайн може бути дуже захопливим заняттям. Навіть незважаючи на те, що правила складні та непослідовні. Можна вивчити цілий список неправильних дієслів, але потім усе забути. А можна вибрати лише кілька слів, які допоможуть вам швидше та легше запам'ятати все інше. Для вивчення неправильних дієслів онлайн пам'ятайте, що вони не підкоряється ніяким правилам, однак їх можна розбивати на групи. 

Прості способи вчити неправильні дієслова онлайн

В інтернеті можна знайти аудіо- та відеоматеріали для вивчення неправильних дієслів онлайн. Ось деякі з них:

  1. Learn English ESL Irregular Verbs Grammar Rap Song!
  2. The cat song
  3. Irregular Verbs in English – Groups 1 & 2 and Group 3
  4. How to Pronounce the Irregular Verbs in British Accent| British English Pronunciation

Використовуйте їх по максимуму! І звичайно – практикуйтеся, тільки робіть це правильно. Просіть вашого викладача англійської мови та студентів з групи поправляти вас. А якщо у вас серед знайомих є носій, ви можете використовувати в розмовах з ним якомога більше неправильних дієслів.