Вчимо англійську з нуля: правила та підходи для
відпрацювання системи

У школі вивчали німецьку, в інституті – англійську, а в результаті – не знаєте жодної іноземної мови? Ситуація знайома багатьом. Це означає, що доведеться вчити англійську мову з нуля. Без повної мобілізації сил не обійтися. Доведеться починати вчити з алфавіту, транскрипції, поступово збільшувати словниковий запас. Важливо запам'ятати для себе деякі правила, які допоможуть швидко вчити англійську навіть тим, хто ніколи не займався.

Для початку необхідно розібратися, що краще: самостійно займатися або відвідувати уроки англійської з нуля. Про це ми сьогодні поговоримо.

Вчимо англійську мову з нуля правильно

Ви можете бути дуже хорошою людиною, посидючою, всебічно розвиненою, але вивчення мови може даватися непросто. Ви будете слухати аудіоуроки, дивитися відео, намагатися читати й писати, але не зможете займатися в комплексі.

Коли ми вчимо англійську самі, то часто не доводимо розпочате до логічного завершення, адже нам не вистачає контролю з боку викладача, нікому виправити неправильне написання або вимову. Зовсім інша справа – уроки з домашнім завданням, повторенням вивченого матеріалу, правками з боку викладача, живою мовою, спілкуванням із іншими студентами.

Вчимо англійську мову з нуля правильно
Як вивчати англійську з нуля: самостійно або з викладачем?

Кілька правил для тих, хто хоче почати вчити англійську з нуля в Києві

 • Важлива повна мобілізація сил.
   
 • Усі ваші людські ресурси мають бути спрямовані на вивчення мови. Виконуйте завдання і навіть більше, займайтеся самостійно.
   
 • Поставте на телефон програму для вивчення англійських слів із режимом блокування клавіатури: для розблокування вам буде потрібно вивчити слово, і тільки потім ви зможете використовувати ґаджет.
   
 • Якщо можна, попросіть допомоги у знайомих або родичів в освоєнні речень за допомогою діалогу. Для цього досить підібрати діалог і вивчити його по ролях.
   
 • Зустріньтеся з носієм, розмовляйте багато англійською, намагайтеся використовувати різні словоформи, звороти.
   

Ваше завдання – виробити систему, яка допоможе закріпити знання, отримані на курсах англійської мови або під час індивідуальних занять з педагогом. Чим раніше ви почнете, тим швидше отримаєте бажаний результат. Пам'ятайте, що від правильності організації процесу навчання буде залежати результат вашої роботи.

Вчити мову можна в будь-якому віці, навіть з нульовим рівнем без мінімальних знань. Головне – велике бажання та правильна організація процесу навчання.