Мовні курси англійської: як візуально
оцінити якість?

Знання другої або навіть третьої іноземної мови – мрія кожного з нас. Вивчити мову можна самостійно, на індивідуальних заняттях із педагогом або на мовних курсах. Перш ніж обрати мовні курси англійської в Києві ознайомтеся з їх особливостями. Як візуально оцінити якість курсів? Про це ми сьогодні й поговоримо.

Припустимо, ви хочете пройти індивідуальні або групові мовні курси. У вас немає знайомих, у яких ви могли б попросити поради. Як не помилитися? Пропонуємо навчитися візуально оцінювати якість мовної школи/курсів і рівень кваліфікації викладачів.

Як оцінити мовні курси англійської дистанційно?

Щоб приблизно оцінити якість навчання, достатньо просто бути уважними. Пропонуємо кілька порад, які допоможуть вам визначитися з вибором.

Як оцінити мовні курси англійської дистанційно?
Вибираємо мовні курси англійської, не виходячи з дому

  1. Уважно вивчіть функціонал школи. У мовної школи обов'язково має бути сайт з інформацією про мовні курси, вартість, педагогів, програми, онлайн-кабінетом для навчання. Має бути віртуальний клас для самостійної роботи. Керівництво та педагогічний колектив мовних курсів серйозно націлені конкурувати з іншими закладами на ринку додаткових освітніх послуг.
     
  2. За запитом у мережі можна почитати відгуки про інтенсивні мовні курси англійської мови в Києві. Дивіться як позитивні, так і негативні відгуки. Якщо є можливість, зв'яжіться з автором відгуків, щоб в особистій бесіді уточнити, що йому сподобалося, а що не сподобалося на курсах.
     
  3. Зверніть увагу на кількість студентів у групі. Підійдуть мовні курси, на яких є можливість вибору. Вам можуть запропонувати індивідуальні заняття, групові в середніх групах, в яких до 6-8 студентів або великі, в групах до 13-15 студентів. Обирайте з урахуванням рівня підготовки, можливо, вам потрібна тільки самодисципліна і ви можете займатися у великих групах.
     
  4. Перегляньте програми, за якими викладають на мовних курсах. Зверніть увагу на блоки перевірки рівня засвоєння вивченого матеріалу після кожного заняття. Крім цього, обов'язково мають бути блоки повторення вивченого матеріалу за кожною темою, тест на перевірку рівня знань, компетентностей.

Ви повинні пам'ятати, що режим занять і час мають підходити вам по максимуму. Якщо ви працюєте в другій половині дня, то відвідуйте курси о 8-9 ранку. Якщо немає бажання вчитися в робочі дні, то шукайте мовні курси, які проводяться на вихідних.

Вартість мовних курсів

Вартість залежить від цінової політики керівництва та обраної вами програми навчання. На сайті курсів завжди є перелік можливих варіантів навчання. Вивчіть уважно програми, умови. Виберіть ті, які підійдуть з урахуванням виділеного бюджету.

Якщо є можливість, зателефонуйте менеджеру, він обов'язково відповість на всі запитання, що вас цікавлять.