Інтенсивний курс англійської мови в Києві: серіали для практики, про які ви могли не знати

Інтенсивний курс англійської мови в Києві: серіали для практики, про які ви могли
не знати

Автор: Світлана Федорчук

Як думаєте, чи можна якісно підтягнути свою англійську, просто сидячи перед телевізором? Насправді це хороший спосіб поліпшити розуміння мови, напрацювати правильну вимову та поповнити словниковий запас. Тому якщо ви обираєте для себе інтенсивний курс англійської в Києві, обов'язково додайте до занять перегляд серіалів. 

Зміст

1. Правила з інтенсивного курсу англійської мови в Києві, як вчити іноземну за допомогою серіалів
2. Серіали для вивчення англійської мови в інтенсивному темпі, про які ви могли не чути
    2.1. New Girl
    2.2. Modern Family
    2.3. Claws
    2.4. Jack Whitehall: Travels With My Father
    2.5. IT Crowd
    2.6. Miranda
    2.7. Altered Carbon

Якщо ви погано розумієте англійську на слух – до будь-якого серіалу на стрімінгових платформах додаються субтитри різними мовами. На початковому рівні вмикайте субтитри російською або українською, потім переходьте на англійські, а згодом намагайтеся від них взагалі відмовитися.

 

Інтенсивний курс англійської мови в Києві: серіали для практики, про які ви могли не знати

Правила з інтенсивного курсу англійської мови в Києві, як вчити іноземну за допомогою серіалів

Чому англійську мову корисно вчити за допомогою серіалів, а не фільмів і мультиків? Якщо ваша практика має бути дійсно інтенсивною, обирайте саме серіали – вони складаються з декількох епізодів і сезонів, що не дає вам припинити займатися. Подивившись один фільм англійською, ви можете закинути ідею урізноманітнити інтенсивні курси англійської та піти гуляти Києвом. А ось серіали затягують: переглянувши один епізод, ви переходите до іншого – і так до завершення останнього сезону.
 

Інтенсивний курс англійської мови в Києві: серіали для практики, про які ви могли не знати - 1
Netflix стане вашим помічником в англійській на київських інтенсивних курсах

Ще один плюс – багатосерійні історії дозволяють звикнути до вимови й акцентів героїв, ви все краще будете розуміти їх із кожною серією. До того ж знання, які ви отримуєте про персонажів, дадуть можливість робити логічні висновки та розуміти діалоги, навіть якщо значення якихось слів невідоме.

Щоб скористатися всіма перевагами цього корисного навчального інструменту, який ми радимо додати до інтенсивних курсів базової англійської мови в Києві, дотримуйтеся простих порад:

  • робіть паузи та переглядайте певні відрізки, якщо чогось не зрозуміли; ваша головна мета – вчитися; 
  • записуйте слова, яких не знаєте, і знаходьте їх значення в тлумачному словнику англійської мови;
  • розслабтеся та просто стежте за сюжетом. 

Серіали для вивчення англійської мови в інтенсивному темпі, про які ви могли не чути

Багато курсів іноземних мов у Києві, інтенсивних у тому числі, радять паралельно із заняттями дивитися цікаві відео англійською. Такі рекомендації зазвичай зводяться до 2-3 проєктів, які всі давно бачили. Тому ми вирішили представити 7 захопливих серіалів, про які ви могли не знати. Вони стануть прекрасним доповненням до вашого інтенсивного курсу англійської мови в Києві.

New Girl

Цей американський серіал починається з появи нової мешканки Джесс – незграбної, але милої дівчини, якій доведеться почати життя разом із трьома хлопцями. Незважаючи на дещо проблематичний початок їхнього спільного проживання, із часом хлопці починають любити Джесс і її найкращу подругу Сес. 

Як це часто буває в американському кінематографі, герої стають компанією нерозлучних друзів. Вони діляться з глядачами своїми поглядами на життя, кохання та дружбу. Хоча персонажі живуть в Америці, описано багато ситуацій, знайомих і нам.

Епізоди досить короткі, лише по 20 хвилин, що робить проєкт ідеальним доповненням до інтенсивних київських курсів англійської мови. Також New Girl – чудова розвага для студентів-початківців, які прагнуть поліпшити розуміння американської англійської. Тому радимо не просто переглядати епізоди, а обов'язково ставити перегляд на паузу та повторювати за героями цілі фрази – так ви додатково натренуєте вимову.
 

 

Modern Family 

Прітчеттів можна назвати великою родиною. Джей одружився на молодій колумбійці, і тепер у нього з'явився пасинок Джо. Однак від попереднього шлюбу в нього також є двоє дітей – Клер і Мітчелл. Клер – кар'єристка з чоловіком, дітьми та легким невротизмом, а Мітчелл живе зі своїм хлопцем Кемероном. 

Усі ці герої відверто розповідають про своє життя та почуття. Безсумнівно, в цьому житті величезна кількість смішних моментів. Тож це чудове доповнення до інтенсивного курсу англійської мови в Києві. 

Claws 

Головну героїню цього шоу звуть Десна, вона тримає салон краси, в якому працює і її найкраща подруга Дженніфер. Кожному з персонажів тут доведеться вирішувати проблеми й різні труднощі. Адже хлопець Десни вирішує використовувати салон для відмивання грошей, а жінкам доводиться мати справу з сексистським і безжальним світом організованої злочинності. 

Цей серіал вирізняється досить складною англійською мовою, тому його слід дивитися з субтитрами та лише після проходження інтенсивного курсу базової англійської – онлайн або в київській школі. Однак, на відміну від попередніх варіантів, він пропонує більш глибокий сюжет, який затягує. Якщо ви вже пройшли київський курс інтенсивної іноземної мови, багато фраз будуть зрозумілими навіть без підказок, особливо коли ви звикнете до вимови персонажів.

Jack Whitehall: Travels With My Father

Напевно, найбільш захоплива пропозиція для студентів інтенсивних курсів англійської мови в Києві. У цьому реаліті-шоу стендап-комік Джек Вайтхолл починає подорож свого життя Південно-Східною Азією зі своїм батьком Майклом у спробі відновити теплі сімейні стосунки. У поїздках Таїландом, В'єтнамом і Камбоджею на них чекають неймовірні враження та сюрпризи, які розкриють їхні різні погляди й підходи до життя.

Крім інтенсивного вивчення англійської мови, цей проєкт від Netflix також дасть вам можливість віртуально помандрувати. У другому сезоні герої опиняються в Східній Європі. Якщо ви любите подорожувати й хочете краще зрозуміти британський акцент, шоу ідеально підходить для вас.

Серії вирізняються абсолютно непередбачуваним сюжетом, що зробить ваше занурення в англійську мову максимально інтенсивним і глибоким. До того ж ви зможете запам'ятати багато корисних фраз для своїх подорожей – якщо збираєтеся навчатися на інтенсивних курсах саме для того, щоб залишити Київ заради пригод. 
 

 

IT Crowd 

Цей проєкт захопить тих людей, які приходять на інтенсивні курси англійської мови в Києві з метою пошуку роботи в IT-сфері. У центрі історії – технологічний відділ компанії, який був переведений до брудного та непридатного для життя підвалу будівлі в Лондоні. Новому менеджеру на ім’я Джен доводиться мати справу з двома досить дивними співробітниками – Роєм і Моссом. Хлопці відмінно розбираються в комп'ютерах, але абсолютно не готові тримати курс на стосунки з іншими людьми. Особливо якщо ці люди – жінки. 

Персонал активно працює за своїми комп'ютерами, ігноруючи телефонні розмови або використовуючи касети з комп'ютерними записами інструкцій у якості автовідповідачів. IT Crowd, який був знятий у Великобританії з 2006 по 2013 рік, є хітом у своєму жанрі. Серіал допоможе ознайомитися з лондонським акцентом. Хороший варіант, щоб розважити себе між заняттями київського курсу іноземної мови, не зменшуючи інтенсивності навчання.
 

Інтенсивний курс англійської мови в Києві: серіали для практики, про які ви могли не знати - 2
Поєднувати перегляд улюблених англійських шоу та навчання легше, ніж здається

Miranda 

35-річна Міранда – висока молода британка міцної статури, яку люди регулярно плутають із чоловіком. Вона незграбна, не особливо приваблива та погано орієнтується в соціальних ситуаціях – як будь-який студент київських курсів англійської, який потрапив у мовне середовище. Але в глибині душі Міранда розумна й чутлива. 

Разом із другом дитинства дівчина керує магазином подарунків і проводить вільний час із друзями та матір'ю, які хочуть, щоб вона вийшла заміж і знайшла більш цікаву роботу. Життя й емоції Міранди допоможуть вам не тільки заглибитися в англійську та успішно закінчити київські курси, а й урізноманітнюють ваш життєвий досвід, а також підштовхнуть проаналізувати власні почуття. 

Altered Carbon

Якщо ви не тільки хочете пройти інтенсивний курс англійської мови в Києві, але й обожнюєте історії в стилі фентезі, тримайте курс на Altered Carbon. За сюжетом, людство було перевтілено за допомогою нових технологій. Тепер свідомість можна оцифрувати, людські тіла стали взаємозамінними, а смерть перестала бути постійною та незворотною.

Такеші Ковач – єдиний солдат із групи елітних міжзоряних воїнів, зазнавших поразки у повстанні проти нового світового порядку, який вижив. Його розум був заморожений на 250 років, поки йому не запропонували знову отримати вільне життя. Натомість Ковач повинен розкрити вбивство найбагатшої людини Лоренса Бенкрофта.

На інтенсивному курсі англійської в Києві вам не буде важко розуміти цей серіал, адже за допомогою субтитрів ви зможете перейнятися історією та з цікавістю спостерігати за діями персонажів. Велика перевага Altered Carbon – проста для розуміння вимова, яка полегшує перегляд для студентів київських інтенсивних курсів.

Перегляд телесеріалів англійською, безумовно, корисний, але сам по собі не гарантує адекватного вивчення мови. Якщо ви хочете поліпшити свою англійську, обов'язково запишіться на хороший курс – інтенсивний, корпоративний, базовий або будь-який інший, який вам підходить.